Advertisement

Artykuły do tagu: Miejski Ośrodek Kultury

Z empatią o autyzmie. Wyjątkowy konkurs dla przedszkolaków
"Autyzm w świadomości dzieci" - pod takim hasłem w Piotrkowie odbył się konkurs plastyczny poświęcony zagadnieniom autyzmu. Organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole Specjalne "Kolorowe Kredki".
Były wspomnienia, koncert, kwiaty, listy gratulacyjne i życzenia - tak w niedzielne popołudnie panie z zespołu wokalnego "EWKI", działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, obchodziły jubileusz 10-lecia zespołu.
Tłumnie na koncercie Przygody [ZDJĘCIA]
W niedzielę na scenie Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił zespół „Przygoda.pl". Znany piotrkowski zespół zaprezentował koncert "Między dawnymi a nowymi laty...".
Tak minęły ferie w MOK [ZDJĘCIA]
Ferie dobiegły końca. W poniedziałek uczniowie znów zasiedli w szkolnych ławkach. Po feriach zostały wspomnienia, a dzieci, które spędziły ten czas z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, na pewno będą miały co wspominać.
Mikołajkowe teatralia już w niedzielę
Z okazji zbliżających się Mikołajek, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl z cyklu "Niedzielne Teatralia". 4 grudnia w sali widowiskowo-teatralnej odbędzie się przedstawienie „Zimowa przygoda ze św. Mikołajem” w wykonaniu teatru Pacuś.
Wracają warsztaty artystyczne
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na nowy sezon artystycznych warsztatów. Zajęcia dla dzieci rozpoczynają się od 19 października, natomiast warsztaty dla seniorów wystartują tydzień później.
Wakacje z OEA dobiegły końca [ZDJĘCIA]
Czas beztroski i wakacyjnej zabawy dobiega końca. Jednak na najbliższe miesiące pozostaną powakacyjne wspomnienia. Tych na pewno nie zabraknie dzieciom, które wakacyjny czas spędziły z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Tu jak zawsze było artystycznie, a artystycznych wyzwań nie brakowało do samego końca wakacji.
Wakacje z OEA MOK na półmetku
Dobiegł końca kolejny tydzień wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak zawsze artystyczny, ciekawy i co najważniejsze, upłynął dzieciakom w radosnej atmosferze.
Artystyczna zabawa w wakacje
Pod znakiem wesołej i artystycznej zabawy upłynął kolejny tydzień warsztatów wakacyjnych przygotowanych przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Było spotkanie z plastyką, rękodziełem artystycznym oraz teatrem.
Zaśpiewają i pohandlują w parku
We wtorek Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury organizuje tradycyjny happening artystyczny. Będą występy wokalne i taneczne oraz kiermasz prac wykonywanych przez podopiecznych Ośrodka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat