Advertisement

Artykuły do tagu: Dzieci

Pokazali jak kochają mamy!
Tradycyjnie już na Dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festiwal Rodzinny "Piękny Dzień Mamy". W festiwalu zaprezentowały się i rywalizowały ze sobą dzieci ze szkół podstawowych, świetlic szkolnych, a także uczestnicy zajęć w świetlicach środowiskowych i artystycznych.
Wioska Wikinga wraca do Piotrkowa
Kolorowy piknik w rodzinnej atmosferze odbędzie się 4 czerwca na boisku przy piotrkowskiej uczelni (ul. Słowackiego 114/118). To już X edycja Historycznego Festynu Rodzinnego „Wioska Wikinga”. Imprezę zorganizuje Akademia Piotrkowska (była Filia UJK) oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego, a do wspólnej zabawy będzie można dołączyć między 11.00 a 17.00.
Odlotowo świętowali Dzień Dziecka
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprosił w minioną sobotę (27.05.2023) wszystkie dzieci na odlotowe świętowanie ich dnia. Każdy mógł zrobić sobie zrobić zdjęcie w szybowcu, a nawet przelecieć się nad lotniskiem.
Ludowy Festyn Rodzinny za nami
Ludowy Festyn Rodzinny odbył się w niedzielne popołudnie na placu przy Domu Handlowym Merkury w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali rozmaite atrakcje dla dzieci, a samo wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Aeroklub pamięta o dzieciach!
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprasza do wspólnej zabawy podczas Odlotowego Dnia Dziecka. Imprezę zaplanowano na sobotę (27.05.2023) na lotnisku w Piotrkowie.
Czym są zabawki sensoryczne dla niemowląt i jak wpływają na rozwój dziecka?
Rodzice mogą zadbać o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka już w pierwszych chwilach jego życia. Do takiej stymulacji warto użyć specjalnych akcesoriów. Zabawki sensoryczne są nieocenionym wsparciem w rozwijaniu zmysłów i sprawności niemowląt. Jak rozpoznać tego typ zabawki? Sprawdź, które z nich warto wybrać.
Groźnie na Bawełnianej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Bawełnianej z Dzieci Polskich w Piotrkowie. Do szpitala przetransportowano jedną osobę.
Przeczytaj książkę, a dostaniesz drzewko
Do udziału w ciekawej akcji promującej ekologię i czytelnictwo zachęcają w Aleksandrowie. 11 maja odbędzie się tam akcja "Drzewko za czytanie".
Domowe Targi Książki - dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?
Pandemia wymusiła na nas wszystkich zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń, a przed organizatorami imprez postawiła mnóstwo nowych wyzwań. Domowe Targi Książki są jednak dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spotkania masowe mogą odbywać się również online, w domowym zaciszu. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla każdego fana literatury. Kiedy się odbędą i jak wziąć udział w Domowych Targach Książki? O tym przeczytasz w poniższym artykule.
Niezdecydowani z akcją w OEA MOK
W środowy wieczór (19.04.2023) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce „Akcja ratownicza... to znaczy ratunkowa"!
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat