Artykuły do tagu: Prezydent

Prezydent Piotrkowa podsumował 30 dni rządów
Prezydent Piotrkowa Juliusz Wiernicki podsumował pierwsze 30 dni rządów od objęcia funkcji. Podczas środowego spotkania z mediami prezydent mówił o dotychczasowych decyzjach i planach na przyszłość. Zapowiedział audyty w miejskich spółkach, omówił sytuację na „Ryneczku” związaną z zalewaniem kamienic podczas opadów oraz problemach z podtopieniami w okolicy. Omówiono również plany dotyczące hali „Relax”, trwającą budowę basenów letnich oraz modernizację dróg w mieście.
Wyjątkowy koncert Katarzyny Kołodziejczyk w piotrkowskim MOKu. Prezydent Juliusz Wiernicki wręczył nagrody działaczom kultury
W środę (29.05) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Był to koncert Katarzyny Kołodziejczyk, po którym wręczono nagrody dla osób związanych z kulturą w Piotrkowie.
Mediateka ma już 5 lat! Pracownicy i czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody
Wszystko zaczęło się dokładnie 5 lat temu, kiedy to po wielkich przenosinach została oddana do użytku nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziś oprócz jubileuszu świętowano dzień bibliotekarza.
Obchody Święta Trzeciego Maja w Piotrkowie Trybunalskim
Dziś w Piotrkowie odbyły się uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja. Na ul. Słowackiego, Pod tablicą upamiętniającą 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja zebrani goście składali wieńce. Na uroczystościach hołd twórcom Konstytucji 3 Maja oddali m.in. ustępujący prezydent Krzysztof Chojniak oraz prezydent elekt Juliusz Wiernicki. Zgromadzeni goście mogli podziwiać przemarsz Strzelców oraz pocztów sztandarowych.
Krzysztof Chojniak komentuje wynik wyborów
Dotychczasowy prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztof Chojniak, skomentował nieoficjalny wówczas wynik II tury wyborów prezydenckich.
Wieczór Wyborczy w Strefie FM
Dziś o 20.30 w radiu Strefa FM rozpocznie się wieczór wyborczy. Już po 21 spróbujemy podać pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów drugiej tury, które odbywają się w naszym regionie. Przede wszystkim postaramy jak najszybciej dowiedzieć się, kto został prezydentem w Piotrkowie, ale także w Radomsku i Bełchatowie, a także kto będzie piastował urząd wójta w gminach Moszczanica i Ręczno oraz burmistrza w Rozprzy.
Debata prezydencka w Strefie FM za nami
Krzysztof Chojniak i Juliusz Wiernicki spotkali się twarzą w twarz w studiu Strefy FM, by wziąć udział w debacie prezydenckiej przed II turą wyborów samorządowych. Kandydaci odpowiadali na pytania redakcji, przygotowane przez oponenta, a także wygłosili tzw. wolną wypowiedź. Mieli też możliwość odnoszenia się do wypowiedzi konkurenta.
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego dotyczące debaty
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego, kandydata na prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na temat debaty kandydatów w drugiej turze wyborów.
Jest nowy termin debaty prezydenckiej
Debata między kandydatami na prezydenta Piotrkowa zaplanowana w Strefie FM na wtorek (16.04.2024) o 11:15, nie odbyła się w tym terminie. Oba komitety wyraziły jednak ostatecznie gotowość udziału w takim spotkaniu. O szczegółach mówił na antenie radia, jego prezes Tomasz Stachaczyk.
Ślubowanie pierwszoklasistów w SP16
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków ma nowych pełnoprawnych uczniów. W czwartkowe popołudnie w placówce odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat