Artykuły do tagu: Teatr

„Ławeczka w słońcu” najnowsza komedia w amerykańskim stylu
Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark. Sala Teatralna MOK w Piotrkowie, al. 3 Maja 12, 25 lutego o godz. 17:00.
MOK zaprasza na feryjne teatrzyki
Zaledwie kilka dni dzieli nas od początku ferii zimowych, a Miejski Ośrodek Kultury szykuje wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych. W każdy wtorek ferii w sali widowiskowo-teatralnej MOK będzie można obejrzeć teatralne przedstawienia dla najmłodszych.
Przedświąteczne spotkanie w Rynku z teatrem ognia [ZDJĘCIA  I WIDEO]
Świetne widowisko teatru ognia, wigilijny poczęstunek, karuzela dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i jarmark świąteczny – tak wyglądało miejskie przedświąteczne spotkanie piotrkowian w Rynku Trybunalskim.
O ogromnym teatrze, który powstawał w Piotrkowie
Widoczny na zdjęciu budynek zdecydowana większość mieszkańców kojarzy z obiektem Telekomunikacji Polskiej. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że w tym miejscu budowano teatr. I to nie mały. Miał być to obiekt mieszczący ponad 1000 widzów.
Piotrkowianie zaprezentowali
Uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprezentowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli 'ZEMSTA' na podstawie dzieła Aleksandra Fredry. Sala Widowiskowa piotrkowskiego MOK-u wypełniła się publicznością, która reagowała żywiołowo na to, co dzieje się na scenie.
Premiera etiudy teatralnej NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA, CZYLI
Już dziś 14 listopada 2023 roku o godz. 17.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, al. 3 Maja 12, premiera etiudy teatralnej 🎭 pt. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA CZYLI "ZEMSTA" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.
Piotrkowianie przygotowali
Uczestnicy zajęć w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury przygotowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli "ZEMSTA" w Piotrkowie Trybunalskim. Jej premiera odbędzie się w 14 listopada, czyli w Ogólnopolski Dzień Seniora. Początek o godz. 17.00, w sali widowiskowej MOK, przy al. 3 Maja 12. Wstęp za okazaniem zaproszeń.
Teatr jako sposób na odstresowanie się
Wielu z nas zapomina o teatrze jako sposobie na relaks i odreagowanie od codziennych stresów, a przecież ta forma sztuki ma wiele do zaoferowania. Może być miejscem, gdzie oderwiemy się od rzeczywistości, zanurzymy się w inny świat, poczujemy silne emocje i przeżyjemy niezapomniane chwile.
Smolasty wystąpi w Piotrkowie
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Smolastego. Gwiazda młodego pokolenia wystąpi już w najbliższą niedzielę (29.10) o 19:00 w piotrkowskim amfiteatrze miejskim.
28.09.2023 07:47
Tak powstaje
W Miejskim Ośrodku Kultury trwają przygotowania do wystawiania etiudy teatralnej nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredy. W stworzenie przedstawienia zaangażowane są zarówno starsi, jak i młodsi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat