Artykuły do tagu: OEA

Czas na młode talenty. Zgłoś się do konkursu OEA MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza zespoły oraz solistów amatorów do udziału w I Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko.
Przemocy w sieci mówią NIE!
II edycja konkursu komputerowego pt. "NIE przemocy w sieci!", zorganizowana przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim, cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z piotrkowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
06.02.2024 09:32
Kolorowe ferie w OEA MOK
Ferie zimowe w województwie łódzkim trwają w najlepsze. Młodzi mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mają w tym okresie w czym wybierać, bo miejskie instytucje przygotowały szereg rozmaitych atrakcji. Tak jest między innymi w Miejskim Ośrodku Kultury, którego oferta cieszy się dużym zainteresowaniem.
Przygoda zaśpiewała w MOK-u
Piotrkowski zespół Przygoda p.l. zagościł z karnawałowym koncertem na scenie Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała utworów z dawnych lat: piosenek polskich, francuskich, żydowskich, czy cygańskich.
Kreatywnie i artystycznie - wakacje w OEA MOK zakończone
Za kilka dni zabrzmi pierwszy, szkolny dzwonek a to oznacza, że wakacje dobiegają końca. Zakończyły się także letnie warsztaty w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Ten czas upłynął dzieciom artystycznie i kreatywnie.
Wyjątkowy wykład o historii i tradycjach Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry
W niedzielne popołudnie (28.08.2023 r.) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbył się wykład historyczny pt. "Historia, styl, tradycje oraz styl ubioru Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry".
14.08.2023 12:16
Artystyczne wakacje
Kolejny tydzień wakacji z OEA MOK za nami. Jaki był? - Jak zawsze artystyczny, ciekawy i co najważniejsze, upłynął dzieciakom w radosnej atmosferze - zapewniają pracownicy Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.
MOK Oea 
07.08.2023 12:43
W OEA zabawa trwa
Pierwszy tydzień sierpnia z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury za nami. Jego organizatorzy podkreślają, że było kreatywnie, ale przede wszystkim postawiono na dobrą zabawę, której podczas wakacji nie może zabraknąć.
To był tydzień pełen wrażeń!
Minął kolejny tydzień wakacji w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Była dobra zabawa i artystyczne spotkania, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych, tanecznych i fotograficznych.
10.07.2023 09:42
Wakacje z MOK [ZDJĘCIA]
Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni jadą nad morze, inni w góry, jeszcze inni zostają w mieście. A to wcale nie oznacza, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy wakacje spędzą z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej  Miejskiego Ośrodka Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat