Artykuły do tagu: Wywiad

Oświadczenie Juliusza Wiernickiego dotyczące debaty
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego, kandydata na prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na temat debaty kandydatów w drugiej turze wyborów.
Prezydent zabrał głos w sprawie cen ciepła
Prezydent Krzysztof Chojniak był we wtorek gościem programu "O tym się mówi" w radiu Strefa FM. Głównym tematem wywiadu był wzrostu cen ciepła w Piotrkowie. Zdradził także, czy pojawi się na proteście mieszkańców, który ma się odbyć w czwartek.
„Gra Szyfrów
Chcesz odkryć skrywane tajemnice wywiadu, złamać szyfry, wypełnić misję i przechytrzyć wroga? Będzie ku temu okazja.
O siedmiu latach na stanowisku wójta, codziennej pracy na rzecz mieszkańców oraz planach inwestycyjnych na najbliższe 12 miesięcy mówi Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.
43 inwestycje - taki dorobek wypracowała gmina Wola Krzysztoporska w 2021 roku. O tegorocznych dokonaniach oraz planach na 2022 rok mówi Roman Drozdek, wójt gminy Wola Krzysztoporska.
Wieczorami, w weekendy i na urlopie nie przestaje się być prezydentem
O rosnącej górze nieprzeczytanych książek, wieczornych spacerach po mieście, wspomnieniach z dzieciństwa, nieocenionym znaczeniu kultury w życiu lokalnej społeczności oraz fascynacji twórczością Bolesława Prusa – w jedynym takim wywiadzie podczas swojej 15-letniej kadencji mówi prezydent Krzysztof Chojniak.
Święto zadumy czy rewia mody na cmentarzu?
O głębokim sensie Wszystkich Świętych, rozumieniu śmierci, chwilach zadumy nad grobem oraz szansach, jakie niesie ze sobą ten okres rozmawiamy z ks. Jackiem Tylusiem, proboszczem parafii pw. św. Jana Pawła II.
Mam potrzebę artystycznego kontaktu z drugim człowiekiem...
…tak o swojej twórczości i scenicznych marzeniach mówi piotrkowianka Justyna Piesik-Kendra, która w duecie z Piotrem Grzelakiem została laureatką prestiżowego Festiwalu Studenckiego. W rozmowie z nami mówi m. in. o swoich utworach, muzycznych inspiracjach i marzeniach, a nawet... przeklinaniu na scenie.
Książka na weekend - Nowy kryminał Maxa Czornyja (wywiad z autorem)
Na ostatni weekend maja przygotowaliśmy dla was zestaw książek o różnorodnej tematyce i z kilku różnych gatunków. Będzie to zarówno powieść historyczno-obyczajowa, jak i dobry kryminał i książka z gatunku biografii. Dla każdego coś dobrego.
- W mojej ocenie, w sprawie Trynkiewicza, nie było innej możliwości, niż kara śmierci - mówi piotrkowska prokurator Małgorzata Ronc, która była gościem programu "7 metrów pod ziemią", prowadzonego przez Rafała Gęburę. Sprawa Mariusza Trynkiewicza była jedną z dwóch, w których wnosiła o karę śmierci.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat