Artykuły do tagu: Urodziny

Mediateka ma już 5 lat! Pracownicy i czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody
Wszystko zaczęło się dokładnie 5 lat temu, kiedy to po wielkich przenosinach została oddana do użytku nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziś oprócz jubileuszu świętowano dzień bibliotekarza.
11.04.2024 10:56
200 lat pani Zenobio!
Pani Zenobia Jagusiak z Piotrkowa Trybunalskiego świętowała w środę (10.04.2024) swoje setne urodziny. Z tej okazji życzenia dostojnej jubilatce złożyli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska.
Okulary przeciwsłoneczne za 1 zł z okazji urodzin KODANO Optyk!
W dniach 8 – 13 kwietnia salon KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim świętuje urodziny! Z tej okazji mamy dla ciebie wyjątkowy prezent! Do każdych zakupionych okularów korekcyjnych otrzymasz okulary przeciwsłoneczne marki Santino za 1zł!
Wiktoria pierwsza w gminie!
Mała Wiktoria to pierwsza mieszkanka gminy Wolbórz urodzona w Nowym Roku. Dziewczynkę, która przyszła na świat 1 stycznia 2024 roku o 20:26 odwiedzili przedstawiciele Urzędu Miasta. Córeczka Gertrudy i Grzegorza ważyła po urodzeniu 3,75 kg i mierzyła 58 cm.
100 lat pani Stanisławy z Piotrkowa
Pani Stanisława Kiełkiewicz z Piotrkowa obchodziła w czwartek swoje setne urodziny. Ten wyjątkowy dla sobie dzień dostojna jubilatka spędziła otoczona miłością swoich najbliższych.
Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.
Firma, która odmieniła polski rynek. MediaMarkt ma już 25 lat
Ćwierć wieku temu rozpoczął się nowy rozdział na rynku elektroniki użytkowej. Specjalistyczne sklepy MediaMarkt szturmem podbiły serca Polaków i ukształtowały ich technologiczne gusta. Dziś marka nadal wyznacza trendy w branży i podejmuje kolejne wyzwania odpowiadając na potrzeby współczesnego, wymagającego użytkownika nowych technologii.
OREADA zaprasza na koncert urodzinowy!
OREADA działa już 7 lat i z tej okazji serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania urodzin, które odbędą się 22 kwietnia w „Obiecana Cafe” w Łodzi (ul. Piotrkowska 295, Ogrody Geyera). Podczas urodzinowego koncertu usłyszymy nowe kompozycje, ale też piosenki znane (część z nich w nowych aranżacjach). Ponadto OREADA na scenę zaprosi wyjątkowych gości.
Święto ODA i Stanisława Piotra Gajdy [ZDJĘCIA]
W niedzielne popołudnie w galerii przy ul. Dąbrowskiego świętowano czternaste urodziny Ośrodka Działań Artystyczny. Uroczystość była połączona z promocją albumu „Stanisław Piotr Gajda”.
Mydlarnia u Franciszka ma już 10 lat!
Z tej okazji klienci, którzy odwiedzą sklep 10 i 11 lutego, mogą skorzystać z rabatów na cały asortyment oraz wziąć udział w konkursie. To świetna okazja na zakup ulubionych produktów w atrakcyjnych cenach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat