Artykuły do tagu: Ośrodek Edukacji Artystycznej

Przygoda zaśpiewała w MOK-u
Piotrkowski zespół Przygoda p.l. zagościł z karnawałowym koncertem na scenie Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała utworów z dawnych lat: piosenek polskich, francuskich, żydowskich, czy cygańskich.
10.07.2023 09:42
Wakacje z MOK [ZDJĘCIA]
Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni jadą nad morze, inni w góry, jeszcze inni zostają w mieście. A to wcale nie oznacza, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy wakacje spędzą z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej  Miejskiego Ośrodka Kultury.
Seniorzy z OEA podzielą się pasją tworzenia
„Malarstwo - Nasza Pasja” to tytuł wystawy prac uczestników Klubu Seniora, działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 8 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
Były wspomnienia, koncert, kwiaty, listy gratulacyjne i życzenia - tak w niedzielne popołudnie panie z zespołu wokalnego "EWKI", działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, obchodziły jubileusz 10-lecia zespołu.
Tak minęły ferie w MOK [ZDJĘCIA]
Ferie dobiegły końca. W poniedziałek uczniowie znów zasiedli w szkolnych ławkach. Po feriach zostały wspomnienia, a dzieci, które spędziły ten czas z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, na pewno będą miały co wspominać.
Kapitańska zabawa w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ZDJĘCIA)
Placówka zaprosiła seniorów do wspólnej zabawy. Nie brakowało dobrej muzyki, tańców, skeczów, były żartów i morskich opowieści.
Wspólne kolędowanie w OEA MOK [ZDJĘCIA]
Artystycznie i z kolędą w roli głównej - tak upłynął niedzielny wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Było to kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora.
OEA zaprasza na Dzień Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w 13 listopada  na koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
10.10.2022 08:19
Nabór na.. kabareciarzy
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie ogłasza nabór do kabaretu "Trzeciaki", działającego w ramach Klubu Seniora OEA MOK.
Wakacje z OEA dobiegły końca [ZDJĘCIA]
Czas beztroski i wakacyjnej zabawy dobiega końca. Jednak na najbliższe miesiące pozostaną powakacyjne wspomnienia. Tych na pewno nie zabraknie dzieciom, które wakacyjny czas spędziły z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Tu jak zawsze było artystycznie, a artystycznych wyzwań nie brakowało do samego końca wakacji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat