Artykuły do tagu: Taniec

Zatańczą w kręgu na piotrkowskiej starówce
IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony będzie również w Piotrkowie. Wydarzenie, które ma skłaniać do refleksji na temat działania we wspólnocie i wzajemnego wspierania się, odbędzie się w niedzielny wieczór na Rynku Trybunalskim.
Tango i Jazz na rynku w Sulejowie
MOKowska Scena Muzyczna zaprasza na dzisiejszy koncert plenerowy zespołu Salon Jazzu oraz wspólne tango na sulejowskim rynku.
XII Piotrkowska Panorama Taneczna o
Już po raz 12 młodzi tancerze z całej Polski przyjechali do Piotrkowa Trybunalskiego zawalczyć o nagrodę w wydarzeniu sportowo-tanecznym Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka"
Jaskółki ponownie z medalami
Tancerze Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” od wielu lat zachwycają swoim kunsztem, talentem i wspaniałymi choreografiami, zdobywając nagrody na festiwalach, konkurach i zawodach. Nie inaczej było podczas „Dance Challenge Poraj Cup".
Międzynarodowy Dzień Tańca w MOK
W poniedziałek (20.04.2024) obchodzono Międzynarodowy Dzień Tańca, z tej okazji na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi podopieczni MOK i OEA MOK oraz uczestnicy zajęć tanecznych z Centrum Movimiento.
Tanecznym krokiem rozpoczęli odliczanie do matury
Studniówka to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim na długo zapamiętają swój bal maturalny. Młodzież przez całą noc bawiła się iście szampańsko.
Wielkie sukcesy piotrkowskich Jaskółek
Tancerze Akademii Tańca Sportowego ”JASKÓŁKI” z powodzeniem wzięli udział w turniejach organizowanych w Godzianowie oraz Wartkowicach. Piotrkowianie aż 11 razy stawali na podium i przywieźli do domów mnóstwo medali.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
„W imię godności. Kolbe” – wystawa zwiastująca spektakl w piotrkowskim MOK-u
W galerii Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 oglądać można od dziś ekspozycję poświęconą życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wystawa jest wprowadzeniem do widowiska opartego na biografii świętego, którego premierę zaplanowano na 3 września.
Wspólnie tańczyli w Rynku Trybunalskim
Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony był także w Piotrkowie. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat