Advertisement

Artykuły do tagu: Jubileusz

Koncert jubileuszowy Miejskiej Orkiestry Dętej
Miejska Orkiestra Dęta kończy w tym roku piętnaście lat. Z okazji swojego jubileuszu muzycy zapraszają na urodzinowy koncert. Zaplanowano go już w najbliższa sobotę o godz. 18:00.
Powiat piotrkowski świętował swoje 25-lecie
Międzynarodowy Koncert Letni "Powiat folklorem malowany" zorganizowano w sobotę z okazji 25-lecia istnienia powiatu piotrkowskiego. Swój jubileusz samorząd powiatowy świętował wspólnie z mieszkańcami na terenie parku przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu.
Polfa świętuje swoje 200-lecie nowymi inwestycjami
Historia polskiej farmaceutyki nierozerwanie związana jest ze stołeczną Polfą Tarchomin. Spółka, świętująca właśnie 200-setne urodziny, wprowadziła na nasz rynek penicylinę (1948 r.), uruchomiła produkcję insuliny (1953 r.), a ostatnio istotnie przyczyniła się do pokonania pandemii. Legendarna marka w kolejne stulecie swego istnienia wchodzi z ambitnymi projektami inwestycyjnymi, na czele z Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych.
19.06.2023 09:28
Skończyli 90 lat
Jubileusz 90-lecia działalności świętowali w miniony weekend druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubiaszowa. W uroczystościach wzięło udział wielu gości, w tym zaprzyjaźnione jednostki OSP z gmin Tomaszów, Sulejów i Moszczenica.
Tak świętowała Wola Krzysztoporska [dużo zdjęć]
Święto Gminy Wola Krzysztoporska odbyło się w sobotę (27 maja) na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. Tegoroczne wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, bo gmina świętuje 50-lecie istnienia. Na scenie dla zgromadzonej publiczności zagrały m.in. Topky i Stachursky.
Gala na 100-lecie biblioteki w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
1 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie świętowała stulecie swojego istnienia. Z tej okazji w piątkowy wieczór w mediatece zorganizowano uroczystą galę jubileuszową.
To już pięćdziesiąty raz
W najbliższą sobotę ulicami Piotrkowa przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Tym razem spotkanie będzie miało także jubileuszowy charakter, ponieważ mężczyźni na ulicach miasta będą modlić się już po raz pięćdziesiąty.
60 lat minęło jak jeden dzień
Podziękowania, wspomnienia, nieco nostalgii, ale przede wszystkim mnóstwo radości - tak wyglądały obchody jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie. Uroczystości jubileuszowe zorganizowano w piątek w placówce przy ul. Milejowskiej.
Świętowali żelazne i złote jubileusze
Cztery pary z Piotrkowa Trybunalskiego świętowały w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.
Święto ODA i Stanisława Piotra Gajdy [ZDJĘCIA]
W niedzielne popołudnie w galerii przy ul. Dąbrowskiego świętowano czternaste urodziny Ośrodka Działań Artystyczny. Uroczystość była połączona z promocją albumu „Stanisław Piotr Gajda”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat