Artykuły do tagu: Jubileusz

50 lat temu przysięgli sobie miłość
Pięć piotrkowskich par obchodziło w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. To wyjątkowe rocznice, bo małżonkowie są razem od 50 lat. Uroczystości "Złotych Godów" odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim.
Mediateka ma już 5 lat! Pracownicy i czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody
Wszystko zaczęło się dokładnie 5 lat temu, kiedy to po wielkich przenosinach została oddana do użytku nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziś oprócz jubileuszu świętowano dzień bibliotekarza.
Spotkali się po 50 latach
Do niezwykłego spotkania doszło w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Absolwenci, którzy uczyli się tu przeszło pół wieku temu spotkali się właśnie w 50 rocznicę zdania matury. Spotkanie było pełne wzruszeń, a co istotne pojawiło się na nim również dwoje profesorów, którzy przed laty uczyli w II LO.
11.04.2024 10:56
200 lat pani Zenobio!
Pani Zenobia Jagusiak z Piotrkowa Trybunalskiego świętowała w środę (10.04.2024) swoje setne urodziny. Z tej okazji życzenia dostojnej jubilatce złożyli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska.
25.03.2024 09:38
Świętowali Złote Gody
Trzynaście par z gminy Czarnocin świętowało w ostatnim czasie jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złote Gody były okazją do złożenia im gratulacji, życzeń oraz medali i dyplomów przez władze gminy.
Przeżyli z sobą wiele lat
Jubileusze małżeńskie stanowią ważny moment w życiu każdej pary. Symbolizują trwałość miłości i wspólnie spędzone lata. W Piotrkowie „Diamentowe" „Szmaragdowe” i „Złote Gody" świętowały cztery pary.
Jubileuszowy 60. Męski Publiczny Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
Już po raz 60 mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. W sobotę 2 marca 2024 r. grupa zamknęła piąty rok działalności, a we wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 60 mężczyzn.
Moc emocji i wzruszeń na 40-lecie
Nowa Szkoła Podstawowa w Łękach Szlacheckich ma już 40 lat. W związku z tym jubileuszem zorganizowano specjalne obchody, w czasie których nie zabrakło artystycznych występów uczniów, odwiedzin absolwentów, ale też wzruszeń i emocji.
Przeżyli razem wiele lat!
Aż 45 piotrkowskich par świętowało swoje jubileusze małżeńskie w roku 2023. Jak co roku nie zabrakło jubileuszów złotych, szmaragdowych, diamentowych, żelaznych czy nawet kamiennych godów w Piotrkowie Trybunalskim.
Setne urodziny pana Mariana z gminy Moszczenica
Pan Marian Korytkowski jest mieszkańcem Woli Moszczenickiej. W piątek świętował 100. urodziny w gronie najbliższych, w tym przy swojej 92-letniej żonie, z którą w czerwcu tego roku będzie obchodzić 74. rocznicę ślubu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat