Advertisement

Artykuły do tagu: Jubileusz

Sześć par świętowało w sobotę (17.09) w Urzędzie Stanu Cywilnego „Złote” jubileusze, czyli pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
Jubileusz audycji
W piątek (19.08) na antenie piotrkowskiej rozgłośni Strefa FM kolejny jubileusz. Tym razem okazję do świętowania mają wszyscy miłośnicy dobrej książki. A to za sprawą 200. odcinka audycji "Książka na weekend", którą w czwartki i piątki prowadzi Krzysztof Żołądek.
Radosna, uroczysta i pełna wspomnień była eucharystia z okazji jubileuszu 60-lecia kapłaństwa księdza kanonika Remigiusza Wysockiego. Znany ze swojej działalności ewangelizacyjnej kapłan, wyraził wdzięczność wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w tym ważnym dla niego dniu. Pokazał też swoją dobrą formę, dobry humor i bardzo dobry głos!
Świętowali jubileusz współpracy
W Jabłonce na Orawie, nieopodal polsko-czeskiej granicy odbyła się konferencja na temat współpracy samorządowej między sześcioma miastami partnerskimi. Wśród uczestników byli też włodarze gminy Wolbórz, która już od 15 lat znajduje się w tym gronie.
Jubileusze piotrkowskich par
Cztery piotrkowskie pary świętowały w minioną sobotę jubileusze małżeńskie. Uroczystość Diamentowych i Złotych Godów odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
100-lecie OSP w Kurnędzu [ZDJĘCIA]
Ten wspaniały jubileusz strażacy z Kurnędza świętowali dokładnie dwa lata temu, ale uroczyste obchody przeniesiono z powodu pandemii koronawirusa. W niedzielę, 3 lipca 2022 r. przed miejscową remizą świętowali z tej okazji nie tylko strażacy z tej jednostki, ale również ich koledzy z całej gminy, ponieważ przy okazji wprowadzono nowy sztandar Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sulejowie.
04.07.2022 13:14
Złote Jubileusze w USC
50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowały cztery piotrkowskie pary. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Cztery piotrkowskie pary świętowały w piątek Złote Gody, czyli jubileusz 50. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyło się uroczyste spotkanie z jubilatami.
75 lat piotrkowskiej
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 obchodzi w tym roku swoją 75. rocznicę istnienia. W piątek zorganizowano obchody dostojnego jubileuszu popularnej "Odzieżówki".
Rywalizowały o „Złotego Piotrka”
X Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka" odbyła się w sobotę (4 czerwca) w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat