Advertisement

Artykuły do tagu: Konkurs

ZSP nr 2 w Piotrkowie gościł młode talenty
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie odbyła się III edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Raduje się serce...". Swoje umiejętności zaprezentowało 30 uczniów z powiatu piotrkowskiego.
Kolorowa promocja krwiodawstwa
Za nami IX Konkurs Plastyczny dla dzieci szkół podstawowych z powiatu piotrkowskiego. Zabawę, która była zarazem promocją i zachętą do oddawania krwi, zorganizowano w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa pod hasłem "Oddając Krew - Ratujesz Życie".
Promują krwiodawstwo od najmłodszych lat
Gala Konkursu Plastycznego organizowanego w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się w sobotę (25.11.2023) w Sulejowie. Hasło akcji to: "Oddając Krew - Ratujesz życie".
Plebiscyt na Wolontariusza Roku
Już po raz kolejny w Piotrkowie zorganizowany zostanie plebiscyt na Wolontariusza Roku. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
VII Piotrkowskie Biennale Sztuki. Wernisaż wystawy w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie już po raz siódmy zorganizował Piotrkowskie Biennale Sztuki. Tematem przewodnim jest "Stoicki impuls". W sobotę odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy i poznaliśmy laureatów.
Cmentarz nagrodzony w prestiżowym konkursie
Prestiżowa nagroda dla gminy Rozprza. Ich inwestycja została nagrodzona w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI Wieku XXVII Edycja”. Chodzi o modernizację cmentarza wojennego w Milejowie.
Festiwal
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli w Piotrkowie i na terenie powiatu piotrkowskiego do udziału w kolejnej edycji Festiwalu "Śpiewająca Fantazja".
Miejskie dotacje dla stowarzyszeń kulturalnych z Piotrkowa
W tym roku na wsparcie inicjatyw kulturalnych piotrkowskich stowarzyszeń przeznaczono z kasy miejskiej 119 tysięcy złotych, czyli o 48 tysięcy więcej niż w roku ubiegłym. Na jakie pomysły organizacji pozarządowych rozdysponował pieniądze Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego?
Kto w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim zdobył „Moce nadŁódzkie”?
Dziś podpisano umowy dotyczące dwóch ofert dofinansowanych z wojewódzkiego programu „Moce nadŁódzkie”, które zrealizowane zostaną na terenie powiatu piotrkowskiego. Pierwsza z nich to projekt „Dąb Papieski - żywy pomnik pamięci Jana Pawła II” zgłoszony przez OSP Przygłów. Drugą jest koncert patriotyczny organizowany w Wolborzu przez Stowarzyszenie Folkloru Miejskiego Agrafa z Piotrkowa Trybunalskiego.
Do wygrania 1000 złotych. Rusza wyjątkowy konkurs
Już po raz kolejny w Starostwo Powiatowe zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas Dożynek Powiatowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat