Artykuły do tagu: Awaria

Część Piotrkowa bez prądu z powodu awarii
PGE Dystrybucja informuje o przerwie w dostawie prądu w Piotrkowie. Powodem jest awaria, która ma zostać usunięta w ciągu najbliższych godzin.
Awaria wodociągu w Sulejowie
Mieszkańcy lewobrzeżnej części Sulejowa zostali bez wody. Wszystko na skutek awarii sieci wodociągowej. Służby pracują już nad usuwaniem awarii, ale wody może brakować jeszcze przez kilka godzin.
20 tys. odbiorców z regionu piotrkowskiego było bez prądu w wyniku uszkodzeń sieci energetycznej
Gwałtowne burze, jakie przeszły w środę oraz w nocy z 14 na 15 lipca nad terenem działania łódzkiego oddziału PGE Dystrybucja spowodowały poważne uszkodzenia w sieci elektroenergetycznej w całym województwie. W Piotrkowie bez prądu pozostawało nawet 20 tys. odbiorców. Brygady techniczne PGE prowadzą intensywne prace naprawcze i sieć energetyczna wraca do pełnej sprawności.
Awarie linii energetycznych w regionie. Tysiące osób bez prądu
Dziesiątki tysięcy osób nadal pozostają bez prądu. To skutki nawałnicy, jaka przeszła przez powiat piotrkowski. Przywracanie energii może zająć jeszcze kilka godzin.
Czarny tydzień w Elektrowni Bełchatów
To był najczarniejszy tydzień w 46-letniej historii Elektrowni Bełchatów. Rozpoczął się od najrozleglejszej awarii w dziejach zakładu – nie działało 10 z 11 bloków energetycznych. W weekend pożar objął z kolei taśmociąg dostarczający węgiel do bloku nr 14, który wytwarza niemal tyle energii co cała elektrownia w Turowie. Problemy największej na świecie elektrowni na węgiel brunatny na świecie oraz producenta 20% energii w kraju, nie zakończyły się tym razem poważniejszymi konsekwencjami, ale pokazuje potrzebę zmian w krajowej energetyce.
Poważna awaria elektrowni Bełchatów. Działa już większość bloków [Aktualizacja]
To pierwsza w dziejach tak duża i rozległa awaria w bełchatowskiej elektrowni. Nie działało aż 10 z 11 bloków, a w krajowej sieci energetycznej brakowało aż 3900 MW. Obecnie sytuacja się stabilizuje i uruchomiono już 9 spośród niedziałających bloków.
Wywróciła się naczepa z nieczystościami
Od ciężarówki przewożącej zbiornik z nieczystościami asenizacyjnymi odpięła się naczepa, co doprowadziło do jej wywrócenia i wylania zawartości. Na drodze krajowej 91 są utrudnienia.
Strażacy uratowali Piotrkowianina przed walkowerem. Zabezpieczyli przeciekający dach hali Relax
Piotrkowska straż pożarna obroniła drużynę Piotrkowianina przed walkowerem. Spotkanie z MMTS Kwidzyn mogło być nierozegrane ze względu na... przeciekający dach hali Relax w Piotrkowie.
Awaria i brak wody w Piotrkowie
Naprawa awarii magistrali znajdującej się przy ul. Łódzkiej uległa przedłużeniu. Poza tym wody zabrakło w kranach w kolejnych blokach i częściach miasta. Suche krany zgłaszają nam słuchacze i czytelnicy z ul. Wojska Polskiego, Al. Sikorskiego i ul. Dmowskiego.
Awaria ciepłociągu usunięta
- Nasze działania trwały dłużej niż zakładaliśmy, ponieważ po odkopaniu rur, okazało się, że to nie jedna, ale dwie wymagają naprawy - poinformowali nas robotnicy pracujący nad naprawą awarii, która pozbawiła ciepła wielu mieszkańców okolic Targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat