Artykuły do tagu: Woda

Artur Cubała z oficjalnym powołaniem
W środę wojewoda łódzka Dorota Ryl, w imieniu Prezesa Rady Ministrów, wręczyła Arturowi Cubale nominację do pełnienia funkcji burmistrza Rozprzy.
Woda do firmy Staropolska® z bezpłatną dostawą w 24h – jakość i korzyści dla Twojego biznesu!
W dzisiejszym pędzącym świecie, gdzie czas to rzecz cenna, każda firma poszukuje efektywnych i oszczędnych rozwiązań, aby skupić się na istotnych sprawach. Woda do firmy Staropolska® staje się niekwestionowanym partnerem dla przedsiębiorstw, oferując nie tylko doskonałą jakość wody pitnej, ale także rewolucyjne podejście do obsługi klienta. Zobacz, dlaczego producent Wodadlafirmy to nie tylko dostawca wody, ale także sojusznik Twojego biznesu.
Decyzja zapadła. Marek Mazur wicewojewodą łódzkim
Znamy nowego I wicewojewodę łódzkiego. Został nim znany w naszym regionie polityk PSL i kandydat do senatu w ostatnich wyborach parlamentarnych - Marek Mazur.
Sulejów. Zabezpieczyli posesje przed zalaniem
Strażacy zabezpieczyli trzy posesje w Sulejowie przy ulicy Błonie. Zatory lodowe powodowały piętrzenie się wody w rzece, co stwarzało zagrożenie zalania tych posesji.
Nowa wojewoda województwa łódzkiego
Dorota Ryl została nową wojewodą województwa łódzkiego. Dotychczas była radną sejmiku województwa łódzkiego. Na stanowisko wojewody po 8 latach na to stanowisko powraca kobieta – przedstawicielka Platformy Obywatelskiej.
Uwaga! Skażona woda w wodociągu
Bakterie z grupy coli wykryto w wodociągu w Mierzynie w gminie Rozprza. Woda nie nadaje się do spożycia. Specjalny komunikat w tej sprawie wydał piotrkowski Sanepid.
Zainaugurowali sezon na zimne kąpiele
Piotrkowskie Morsy w "upiornym" stylu zainaugurowały sezon jesienno-zimowych kąpieli. Na start przy kąpielisku Słoneczko można było spotkać czarownice, wampiry, czy kościotrupy. To dlatego, że motywem przewodnim premierowego morsowania było Halloween.
02.10.2023 16:51
Ujęcie już działa!
Ujęcie wody w Uszczynie zostało oficjalnie otwarte. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali sami mieszkańcy gminy, czyli sołtysi miejscowości Poniatów i Uszczyn. Tym samym w zachodniej części gminy Sulejów, według zapewnień urzędników, wody już nie zabraknie.
23.09.2023 09:29
Fontanna wyłączona
Przez kilka najbliższych dni fontanna znajdująca się w parku Belzackim, będzie wyłączona. To przez usterkę jednego z pływaków, w którym mieści się dysza, wyrzucająca wodę w powietrze.
Zapłacimy więcej za wodę i ścieki
Nowa taryfa za wodę i ścieki w Piotrkowie. Mieszkańcy muszą liczyć się z wyższymi rachunkami. Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja opublikowały nową taryfę zatwierdzoną przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat