Advertisement

Artykuły do tagu: Opoczno

Kolejna śmierć na torach
Czarna seria na torach kolejowych się nie kończy. Tym razem do wypadku doszło w Opocznie. Niestety mężczyzna potrącony przez pociąg nie żyje.
Zaginął po firmowej imprezie
Opoczyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 48-letniego mężczyzny, który w miniony weekend wyszedł na imprezę firmową i nie wrócił do domu. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Został odnaleziony przez patrol Straży Ochrony Kolei, który pomagał policjantom w poszukiwaniach.
Piotrków z dofinansowaniem na kolejne elektryki
Prawie 10 mln zł otrzyma Piotrków Trybunalski na zakup kolejnych 5 elektrycznych autobusów. Umowę w ramach programu „Zielony Transport Publiczny” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, podpisał w poniedziałek (12.09.2022) w Opocznie prezydent Krzysztof Chojniak.
Pijany kierowca autobusu wjechał do rowu
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu, który wjechał do przydrożnego rowu. Przewoził w tym czasie w pojeździe dwie osoby. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Mężczyźnie grozi zaś kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.
Pijani za kierownicą. Rekordzista miał ponad 3 promile!
Opoczyńscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach troje nietrzeźwych kierowców, którzy poruszali się po drogach powiatu samochodami osobowymi. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wszystkim odebrano prawa jazdy.
Groźny wypadek. 10-miesięczne dziecko trafiło do szpitala
Do bardzo groźnego wypadku doszło w weekend w miejscowości Stawowice Kolonia w gminie Paradyż. Jednym z samochodów uczestniczących w zdarzeniu jechała 34-letnia kobieta ze swoim 10-miesięcznym dzieckiem.
Przebiegała przez tory. Zginęła potrącona przez pociąg
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę (10.08.2022) na torowisku Centralnej Magistrali Kolejowej w Opocznie. Pociąg potrącił tam kobietę, która przechodziła przez torowisko w miejscu niedozwolonym. 20-latka zginęła na miejscu.
Z miłości skoczył z wiaduktu
24-latek w gminie Białaczów niedaleko Opoczna z powodu kłótni z żoną postanowił skoczyć z wiaduktu. W ten sposób chciał zademonstrować swoje uczucia.
Zatrzymano opiekuna obozu, podczas którego zginął 17-latek [wideo]
Opoczyńscy policjanci zatrzymali 38-letniego opiekuna obozu survivalowego, podczas którego utonął 17-letni chłopiec. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury, mężczyzna na trzy miesiące został tymczasowo aresztowany. Podejrzany jest między innymi o narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i nieumyślne spowodowanie śmierci. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Nad Zalewem Sulejowskim zaginął 17-latek
Wszystkie służby ratunkowe biorą udział w poszukiwaniu zaginionego uczestnika obozu survivalowego, który stacjonuje nad Zalewem Sulejowskim w miejscowości Prucheńsko Duże.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat