Reklama

Artykuły do tagu: Kradzież

Napadli na 50-latka i ukradli mu broń
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy na początku kwietnia dopuścili się przestępstwa rozboju w gminie Moszczenica. Jeden z nich odpowie za pomaganie w popełnieniu przestępstwa, a dwaj pozostali za rozbój. Sprawcy najbliższe miesiące spędzą w areszcie.
Opowiedzieli
Znów oszustwo "pod legendą". Tym razem ofiarą jest 85-letnia piotrkowianka. Kobieta za namową oszusta podszywającego się pod policjanta wyrzuciła pieniądze przez okno.
Stracił rower, wracając z dyskoteki
Piotrkowscy wywiadowcy oraz sulejowscy policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni zabrali rower 31-latkowi, gdy ten wracał z dyskoteki. Funkcjonariusze odzyskali skradziony jednoślad, a złodzieje usłyszeli już zarzuty.
Okradł szefa, sprzęt zastawił w lombardzie
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu tomaszowianinowi, którego policjanci zatrzymali za kradzież wiertarko-wkrętarki. Mężczyzna sprzęt skradziony pracodawcy zastawił w lombardzie za niewielką część jego wartości. Tomaszowscy kryminalni odzyskali już skradzione narzędzie, które powróci do prawowitego właściciela.
Wręczył kwiat, zabrał torebkę
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 37-latka, który po wręczeniu swojej byłej partnerce upominku na dzień kobiet... ukradł jej torbę z dokumentami i pieniędzmi. Właścicielka odzyskała już utracone rzeczy i gotówkę, a sprawca usłyszał zarzuty.
Ukradli kampera, zatrzymała ich policja
Kradzież oraz pasterstwo to dwa zarzuty, które postawiono pięciu mężczyznom podejrzanym o kradzież wartego ponad 250 tys. złotych kampera. Samochód został skradziony z terenu Niemiec, a zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.
Ukradł telefon, grozi mu 12 lat więzienia
Nawet 12 lat więzienia może grozić mężczyźnie, który napadał 14-latkę i ukradł jej telefon.
Okradali markety, staną przed sądem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w ciągu dwóch dni kradli w marketach na terenie Piotrkowa i Łodzi. Ich łupem padły artykuły spożywcze, środki czystości, tekstylia i narzędzia o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Dostał mandat za kradzież, wsiadł pijany za kierownicę
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 54-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Chwilę wcześniej, mężczyzna został ukarany mandatem karnym, za kradzież sklepową. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może trafić za kratki.
Udawał policjanta, kierując bez uprawnień
Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali 39-latka, który jadąc trasą S8, wymachiwał przez okno do innych uczestników ruchu fałszywą legitymacją i odznaką. Chciał w ten sposób wprowadzić kierowców w błąd, że jest funkcjonariuszem policji. Odpowie też za kierowanie pojazdem mimo cofnięcia mu uprawnień i stosowanie przemocy wobec interweniujących policjantów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat