Advertisement

Artykuły do tagu: Kradzież

Udawał wnuka, oszukał 92-latka
Działania przeprowadzone przez policjantów ze Szczercowa i Bełchatowa doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca Częstochowy. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest sprawcą przestępstwa „na wnuczka”. Podejrzany usłyszał zarzut oszustwa, a sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.
Rodzinna szajka złodziei w rękach policji
Piotrkowscy policjanci zatrzymali rodzeństwo i ich matkę, którzy kradli sprzęt elektroniczny w galerii handlowej na terenie miasta. Łupem sprawców padły 4 drony, a wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 15 tysięcy złotych. Całej trójka usłyszała zarzuty kradzieży przestępstwa, zagrożonego karą do 5 lat pozbawienia wolności.
30-latek zrobił skok na bank i... wpadł
Okazuje się, że próby napadów na banki zdarzają się nie tylko w amerykańskich filmach. Do takich "skoków" dochodzi także w naszym kraju. Autorem jednego z nich - choć zdecydowanie nieudolnego - był mieszkaniec gminy Kluczewsko, który pod osłoną nocy postanowił włamać się do jednego z banków na ul. Tysiąclecia w Radomsku.
21-latek ukradł mercedesa z warsztatu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę włamania do warsztatu samochodowego. Mężczyzna ukradł stamtąd osobowego mercedesa o wartości 30 tysięcy złotych. Odzyskany pojazd policjanci przekazali właścicielowi, a złodziejowi przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz o dalszym losie tomaszowianina zadecyduje sąd.
Uderzył kobietę, by ukraść alkohol
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który w jednym z marketów chciał ukraść alkohol. Aby zatrzymać skradzione mienie mężczyzna uderzył pracownicę ochrony. Złodziej usłyszał już prokuratorskie zarzuty. W związku z tym, że działał w warunkach wielokrotnego powrotu do przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany kradł w piotrkowskiej drogerii
27-latek kradł w drogerii na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Łupem padły artykuły elektryczne, a wartość strat oszacowano na łączną kwotę około 1300 złotych. Okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Złodziejowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Ukradł auto w Piotrkowie, dojechał do Wielunia... pijany
Dzięki czujnej i wzorowej obywatelskiej postawie mieszkańca powiatu wieluńskiego doszło do zatrzymania 31-letniego kierowcy. Mężczyzna jechał pijany, bez uprawnień skradzionym wcześniej w Piotrkowie Trybunalskim samochodem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Bracia w rękach policjantów
Działania bełchatowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania dwóch przestępców. Jeden z nich odpowie za kradzież, natomiast drugi usłyszał zarzut paserstwa. Mężczyźni okazali się być braćmi. Za ich przewinienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Ukradł świąteczny utarg. Odpowie też za posiadanie narkotyków
Do kradzieży doszło na terenie galerii handlowej w Piotrkowie. Pracownica stoiska ze świątecznymi ozdobami zauważyła brak metalowej kasetki, w której przechowywała pieniądze z utargu. Powiadomiła policję.
Ukradli...beczki kapusty. Na świąteczny bigos?
Trzech mężczyzn w nocy z niedzieli na poniedziałek włamało się pomieszczenia gospodarczego jednego ze sklepów spożywczych, skąd ukradli beczki kiszonej kapusty.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat