Advertisement

Artykuły do tagu: Zatrzymanie

Przechowywali narkotyki i prawie 2 tony nielegalnego tytoniu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających i magazynowanie ponad 1 700 kilogramów suszu tytoniowego oraz 220 kilogramów krajanki tytoniowej. Wartość uszczuplenia Skarbu Państwa oszacowano na ponad 1 mln złotych. Zatrzymanym grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Kradli, by sprzedać na złom. Wśród łupów złodziei znalazł się... piec
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem. Ich łupem padł między innymi... piec. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Natknął się na opla w rowie. Kierowca został zatrzymany
Mieszkaniec powiatu bełchatowskiego zobaczył opla, który wjechał do rowu. Kiedy podszedł do kierowcy, wyczuł od niego woń alkoholu. Bez wahania wyjął więc kluczyki ze stacyjki pojazdu, uniemożliwiając mężczyźnie dalszą jazdę.
Nie zatrzymał się do kontroli i próbował przejechać policjanta
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy seata, który dopuścił się czynnej napaści na funkcjonariusza policji. 30-letni bełchatowianin zignorował policyjne sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Uciekając przed kontrolą drogową, próbował potrącić policjanta.
8 krzewów marihuany w centrum miasta
Policjanci z Radomska zatrzymali 40-latka, który niemal w centrum miasta hodował konopie indyjskie. Osiem dorodnych 2-metrowych krzewów konopi, a w domu schowane dodatkowo 110 gramów suszu marihuany miały według relacji zatrzymanego, służyć mu na jego własny użytek.
Chciał okraść stację paliw. Właściciel spłoszył napastnika dzięki... gaśnicy
Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali 20-latka, który usiłował dokonać rozboju na stacji paliw. Mężczyzna zagroził pracownicom użyciem noża i zażądał wydania pieniędzy. Kilka minut po zdarzeniu był już w rękach policjantów. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Szesnaście zarzutów dla 19-latka
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który podpalał pergole śmietnikowe. Mężczyzna przyznał się też do uszkodzenia ogrodzenia w jednym z parków. Straty jakie spowodował zostały oszacowane na ponad 40 000 złotych. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt.
31.08.2022 09:41
Skuterzysta z mefedronem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę skutera, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Pijani za kierownicą. Rekordzista miał ponad 3 promile!
Opoczyńscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach troje nietrzeźwych kierowców, którzy poruszali się po drogach powiatu samochodami osobowymi. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wszystkim odebrano prawa jazdy.
Zabójstwo kobiety. Znamy nowe fakty
Znamy nowe szczegóły w sprawie zabójstwa, o którym informowaliśmy w poniedziałek. Do morderstwa doszło w Radomsku, a sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat