Artykuły do tagu: włamania

Zabezpiecz swoją działkę przed włamaniem
Wiosna to czas kiedy chętnie przebywamy na świeżym powietrzu. Dla właścicieli ogródków działkowych czy działek rekreacyjnych to również czas wzmożonych prac ogrodowych. Dlatego odpowiednio zadbajmy o to, aby prace te odbyły się bez problemów i zbędnych strat.
Złodzieje grasują na osiedlu Sulejowska
Do dwóch włamań do domów doszło w listopadzie na osiedlu Sulejowska. Policjanci potwierdzają, że otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży w domach przy ul. Bawełnianej i Różanej.
Recydywista z Piotrkowa odpowie za włamania i kradzieże
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 37- letniego piotrkowianina odpowiedzialnego za liczne włamania, kradzieże oraz uszkodzenie mienia. Za popełnione czyny grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ kradzieży z włamaniem dopuścił się w warunkach multirecydywy.
Włamywali się do komórek i altanek. Jeden z włamywaczy miał narkotyki
Policja zatrzymała dwóch nastoletnich mieszkańców Tomaszowa podejrzewanych o kilkanaście włamań do komórek lokatorskich i altanek działkowych. Ponadto młodszy był poszukiwany do osadzenia w zakładzie poprawczym i posiadał blisko 30 gramów narkotyków.
17-latek odpowie za serię włamań
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który od 24 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 roku dopuścił się kilku włamań z kradzieżą. Za cele wybrał sobie sklepy, restaurację oraz samochód, a jego łupem padały głównie pieniądze.
Sulejów. Zatrzymani sprawcy włamań
Sulejowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do lokali na terenie Sulejowa. 19-latek oraz jego rok młodszy kompan usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.
Seria włamań w gminie Sulejów
Do czterech kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni w gminie Sulejów. Celem złodziei były punkty usługowe i gastronomiczne.
Wola Krzysztoporska: Będzie debata o bezpieczeństwie
Już 12 kwietnia w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się społeczna debata o bezpieczeństwie na terenie gminy. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele policji. Będzie można zadać pytania i zgłosić problemy.
Nie będzie więcej włamań?
W poniedziałek w Rozprzy odbyła się debata "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - to nasza wspólna sprawa". Spotkanie z mieszkańcami to efekt czterech włamań, do których doszło na początku 2018 roku na terenie gminy.
Grupa włamująca się do ciężarówek rozbita
Grupa przestępców specjalizująca się we włamaniach do ciężarówek rozbita przez policję. Do przestępstw dochodziło na terenie przydrożnych parkingów i przy stacjach paliw. Sprawcy zostali zatrzymani, kiedy wracali z kolejnego włamania.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat