Artykuły do tagu: KMP

Multirecydywista w rękach policjantów
Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali 50-letniego piotrkowianina, który usiłował włamać się do jednego ze sklepów na terenie miasta. Jak się okazało, mężczyzna był sprawcą również innych przestępstw. W związku z tym, że działał w warunkach tzw. multirecydywy, na wniosek prokuratora sąd wobec niego zastosował 3-miesięczny areszt.
Jechała po pijanemu. Policja zatrzymała 37-latce prawo jazdy i... samochód
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 37-latkę, która kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dalszą jazdę udaremnił kobiecie świadek, który widział jak wcześniej spożywała alkohol. Kobieta wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z nowelizacją przepisów pojazd kobiety został zabezpieczony.
Jechała
Policjantka z Komisariatu Policji w Sulejowie była świadkiem kolizji, do której doprowadziła kierująca renault twingo. Kobieta pomimo uderzenia w peugeota kontynuowała jazdę, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po krótkim pościgu policjantka udaremniła jej dalszą jazdę.
Wjechał do rowu, przewożąc zwierzęta. Nie wszystkie przeżyły
Nawet gdy warunki atmosferyczne sprzyjają jeździe, zawsze powinniśmy pamiętać o pełnej koncentracji za kierownicą. Dotyczy to każdego - także kierowców zawodowych. O tym, że chwila nieuwagi może słono kosztować, przekonał się w środę (27.03.2024) kierujący ciężarowym renault. Przewoził on żywy inwentarz. Części zwierząt nie można było już uratować.
Wypadek na DK nr 74. Nowe fakty
Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w godzinach nocnych na drodze krajowej nr 74. W wyniku poniesionych obrażeń 15-latek trafił do szpitala.
Zderzenie przed przejściem dla pieszych
Chwila nieuwagi na drodze i nieszczęście gotowe. Tak może myśleć kierowca iveco, który przez chwilę roztargnienia, uderzył w tył samochodu osobowego, przepuszczającego pieszych na pasach.
Zaginął Emil Frań. Policja apeluje
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Emilem Franiem, urodzonym w 1977r., zamieszkałym w Piotrkowie.
Pożegnanie komendanta w Piotrkowie
Zakończyła się misja insp. Krzysztofa Dąbrowskiego w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie. W piątek podczas uroczystego apelu pożegnano byłego już komendanta.
Kluczowa zmiana w policji. Komendant przechodzi na emeryturę
Inspektor Krzysztof Dąbrowski, komendant miejski policji w Piotrkowie Trybunalskim postanowił przejść na emeryturę. Datę końcową swojej służby w niebieskim mundurze wyznaczył na 5 stycznia 2024 roku.
Kradzież i rozbój w piotrkowskim sklepie. Poszło o alkohol
13 grudnia okazał się pechowy dla pewnego 40-latka, który postanowił ukraść z marketu w Piotrkowie butelkę alkoholu. Teraz grozi mu do 10 lata więzienia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat