Advertisement

Artykuły do tagu: Film

Kolejny
Przed mieszkańcami gminy Sulejów kolejny "Filmowy Piątek w MOK". Znów będzie można obejrzeć film na nowych wygodnych krzesłach, z mocnym studyjnym nagłośnieniem oraz 7-metrowym ekranem.
30.11.2023 07:00
Poznaj nowości Heliosa
Najbliższe dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim przyniosą kolejne premiery. Tym razem nowości są skierowane głównie do młodszych widzów, choć bez wątpienia także dorośli będą się świetnie bawić, oglądając przygody bohaterów animacji "Trolle 3", a następnie przenosząc się w niezwykły świat Willy'ego Wonki.
Mikołajki z kinem Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios! Niezapomniane bajki i wzruszające historie oraz moc konkursów z nagrodami - to wszystko czeka na was w kinach 2, 3 i 6 grudnia.
Czy Napoleon podbije serca widzów?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim ma dla amatorów filmu na dużym ekranie wiele propozycji na najbliższe dni. Wśród nich są też premiery: "Napoleon", "Noc dziękczynienia" oraz "Życzenie".
Znany aktor spotka się z widzami w Piotrkowie
Grzegorz Przybył, aktor pochodzący z powiatu piotrkowskiego, nagrodzony w minionym roku w kategorii "Drugoplanowa rola męska" na festiwalu w Gdyni za rolę w filmie "Strzępy", odwiedzi Piotrków. Będzie tu promował wspomniany film, który będzie można obejrzeć w ramach projektu "Kultura dostępna" w kinie Helios"
Najnowsza odsłona serii "Igrzyska śmierci" wkracza do kin. Jej tytuł to: "Ballada ptaków i węży". Główne role zagrają Rachel Zegler oraz Tom Blyth. Poza tym w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będziecie mogli również w najbliższych dniach premierowo obejrzeć familijną produkcję "Życzenie". Co jeszcze?
Międzynarodowa produkcja filmowa powstaje w Piotrkowie
W budynku byłego aresztu przy ul. Wojska Polskiego kręcone są zdjęcia do filmu pt. Triumf Serca. Opowie on o ostatnich latach życia świętego Maksymiliana Kolbego, który ofiarnie poświęcił swoje życie w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
02.11.2023 10:32
Uwierzysz w Mikołaja?
Wizyta w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będzie w najbliższych dniach mocno kuszącą perspektywą. Do repertuaru wchodzi polska komedia "Uwierz w Mikołaja", a więc pierwsza w tym roku świąteczna propozycja. Będzie też coś dla fanów Marvela.
Kino PIKSEL już w czwartek
Już w czwartek kolejny seans w piotrkowskim kinie Piksel. Tym razem bohaterem filmu będzie Johannes Vermeer - jeden z najlepszych malarzy w historii.
Już od piątku (13.10.2023) najnowsza odsłona "Chłopów" pojawi się na wielkim ekranie w kinie Helios. Tym razem dzieło zostało zrealizowane w technice animacji malarskiej, znanej z produkcji "Twój Vincent", a jego reżyserem jest Dorota Kobiela. Poza tym młodzi kinomaniacy będą mogli poznać najnowsze przygody Psiego Patrolu. Szykuje się też tydzień z ciekawymi filmami w ramach projektów stałych Heliosa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat