Artykuły do tagu: dożynki

Sulejowskie dożynki we Włodzimierzowie [ZDJĘCIA]
W niedzielę podczas Dożynek i Święta gminy Sulejów mieszkańcy wspólnie podziękowali za tegoroczne plony. Po raz pierwszy dożynki zorganizował Włodzimierzów.
Sulejów zaprasza na dożynki
Przed nami kolejne dożynki w regionie piotrkowskim. Już w najbliższą niedzielę (10.09.23 r.) we Włodzimierzowie odbędą się Dożynki i Święto gminy Sulejów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Papa D.
Powiatowe święto plonów w Moszczenicy
To było wielkie i wyjątkowe święto rolników z powiatu piotrkowskiego. Powiatowo-gminno-parafialne dożynki odbyły się w niedzielę w Moszczenicy. Dziękowano za tegoroczne plony, nie zabrakło tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, a wydarzenie uświetniły koncerty, które przyciągnęły tłumy.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
Działkowcy świętują. Dożynkowa potańcówka w ogrodach działkowych [zdjęcia]
Sezon dla działkowców powoli dobiega końca, więc nadszedł czas na podsumowanie mijającego lata. Z tej okazji w sobotę zorganizowano tradycyjne dożynki w ROD "Oaza" oraz ROD "Pod Herbem". Nie zabrakło ogniska i dobrej zabawy przy muzyce.
Wolbórz zaprasza na dożynki
W niedzielę 3 września 2023 roku odbędą się w Wolborzu Dożynki Gminno-Parafialne. Zapraszają na nie burmistrz Andrzej Jaros oraz Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej.
Dożynki z BARANOVSKIM już w niedzielę
To będzie wielkie święto rolników z całego powiatu piotrkowskiego. Już w niedzielę w Moszczenicy odbędą się dożynki powiatowo-gminne. Rolnicy podziękują za tegoroczne plony, ale nie zabraknie także gwiazd muzycznych.
29.08.2023 08:42
Podziękowali za plony
Dożynki w gminie Czarnocin przyciągnęły w tym roku tłumy. Po uroczystej mszy świętej i części oficjalnej, na scenie pojawili się artyści lokalni, a gwiazdą wieczoru była grupa Piękni i Młodzi Dawid Narożny.
Święto Plonów w gminie Grabica [ZDJĘCIA]
W niedzielę za tegoroczne plony dziękowali rolnicy z gminy Grabica. Najważniejszym elementem święta był oczywiście ceremoniał dożynkowy, ale włodarze nie zapomnieli także o inny atrakcjach.
Dożynki w Łękach Szlacheckich [ZDJĘCIA]
To jedna z najbardziej rolniczych gmin powiatu piotrkowskiego, dlatego święto plonów ma tu zawsze szczególny wymiar. W sobotę za tegoroczne zbiory dziękowali mieszkańcy gminy Łęki Szlacheckie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat