Artykuły do tagu: Podsumowanie

Prezydent Piotrkowa podsumował 30 dni rządów
Prezydent Piotrkowa Juliusz Wiernicki podsumował pierwsze 30 dni rządów od objęcia funkcji. Podczas środowego spotkania z mediami prezydent mówił o dotychczasowych decyzjach i planach na przyszłość. Zapowiedział audyty w miejskich spółkach, omówił sytuację na „Ryneczku” związaną z zalewaniem kamienic podczas opadów oraz problemach z podtopieniami w okolicy. Omówiono również plany dotyczące hali „Relax”, trwającą budowę basenów letnich oraz modernizację dróg w mieście.
Strażacy podsumowali rok. Odnotowano ponad 200 fałszywych alarmów
W Starostwie Powiatu Piotrkowskiego odbyła się narada roczna podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej ziemi piotrkowskiej w 2023 roku. W minionym roku strażacy z naszego regionu byli wzywani do akcji niespełna 1800 razy, z czego 201 zgłoszeń okazało się fałszywymi alarmami.
Wyższy poziom wrażliwości społecznej w Alior Banku
Alior Uniwersytet, promocja zdrowia i rozwoju osobistego czy wolontariat - to tylko część działań skierowanych do pracowników Alior Banku, który stawia sobie za cel bycie cyfrowym liderem wrażliwym społecznie - mówił Marek Bednarczyk, dyrektor zarządzający pionem HR w Alior Banku. Instytucja została wyróżniona w tym roku licznymi nagrodami, w tym tytułem „Pracodawcy godnego zaufania”, „Wizjonera Zdrowia” oraz „Top Employer Polska 2023”.
Zasłużeni nagrodzeni podczas koncertu
Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dąbrowska to Zasłużeni dla Gminy Wolbórz. Statuetki wręczył nagrodzonym Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Vectra podsumowuje rok 2023
Grupa Vectra, dostawca usług internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej, zwiększyła, do niemal trzech milionów, liczbę punktów adresowych (HP - Homes Passed) umożliwiających dostęp do internetu z prędkością rzędu 1,2 Gb/s.
Zginęło 165 osób. Tragiczny bilans na drogach
Blisko 23 tysiące kolizji, 2 123 wypadki, 2 452 osoby ranne i 165 osób, które poniosły śmierć - tak wygląda bilans 2023 roku na drogach w województwie łódzkim.
Zmiana liderów. Na jakie imiona stawiamy w Piotrkowie?
W piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego zarejestrowano w 2023 roku 941 urodzeń. Najpopularniejszym imieniem nadawanym chłopcom był Aleksander. Wśród dziewczynek zwyciężyło imię Pola. Były też jednak mniej oczywiste wybory. Jakie? Sprawdźcie!
Najchętniej czytane artykuły w 2023 roku
Rok 2023 dobiega końca. Jest to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. W ostatnim dniu roku przypominamy, czym żyliśmy przez ostatnich 365 dni.
Wystawili łącznie 90 mandatów
1 wypadek, 19 kolizji i 90 mandatów - tak statystycznie przedstawia się policyjne podsumowanie okresu uroczystości Wszystkich Świętych.
Policja podsumowuje pierwsze dni akcji
Policjanci podsumowali pierwsze dni Działań Wszystkich Świętych. 7 wypadków drogowych, 8 osób rannych i 21 nietrzeźwych kierowców – tak wygląda wstępne podsumowanie stanu bezpieczeństwa na drogach województwa łódzkiego w pierwszych dwóch dniach Działań Wszystkich Świętych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat