Artykuły do tagu: Wydarzenia

„Orlando – moja polityczna biografia” w Kinie PIKSEL
W najbliższą sobotę (13 lipca) w studyjnym Kinie PIKSEL w Mediatece 800-lecia prezentowany będzie francuski film wyreżyserowany przez Paula B. Preciado „Orlando – moja polityczna biografia”.
Startują
W tym tygodniu w Piotrkowie rusza nowy sezon "Wakacyjnych teatrzyków" dla dzieci. Spektakle dla milusińskich będą odbywać się w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim.
Tribute to AC/DC, czyli 4 Szmery na Trybunalskim Graniu
Kolejna odsłona wakacyjnego cyklu Trybunalskie Granie już 5 lipca. W Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie rozbrzmiewać będą największe przeboje grupy AC/DC w wykonaniu cover bandu 4 Szmery.
Józef Jakubczyk i jego wyjątkowa Ziemia Piotrkowska uwieczniona na fotografiach
Mediateka 800-lecia zaprasza na wystawę fotograficzną Józefa Jakubczyka zatytułowaną "Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska". Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższy piątek.
Przygoda PL zaśpiewa Hity PRL-u
Muzyczne hity z czasów PRL-u zabrzmią dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Największe przeboje z tego okresu zaprezentuje zespół Przygoda PL. Koncert pierwotnie miał odbyć się na dziedzińcu MOK-u. Zapadła jednak decyzja o przeniesieniu go do sali widowiskowej.
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę "Epizody z życia przedmiotów. Kolekcja martwej natury w zbiorach Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu".
VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie
Targi Modelarstwa Kolejowego wraz z wystawą makiet, pokazem kolejki ogrodowej, konkursami i zabawami dla dzieci odbędą się w najbliższy weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie pod wspólną nazwą "VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego”.
Piotrkowski teatr FORMA zaprasza na kolejną premierę. Tym razem grupa aktorów wzięła na warsztat kontrowersyjną sztukę Doroty Masłowskiej "Między nami dobrze jest". Spektakl zostanie wystawiony już w ten czwartek (20 czerwca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Wspólne czytanie na powitanie lata w Mediatece 800-lecia
Wakacje tuż-tuż. Warto się do nich odpowiednio nastroić i powitać je międzypokoleniowym czytaniem o letniej tematyce, organizowanym w najbliższy piątek w piotrkowskiej Mediatece.
Trwają dni Piotrkowa 2024. Jakie atrakcje przygotowano drugiego dnia? Sprawdzamy prognozę pogody na resztę dnia
Jarmark na ulicy Słowackiego, mnóstwo koncertów na małej scenie, a już za chwilę strefa kibica na dużej scenie. Pomimo niesprzyjającej pogody na plac Kościuszki przychodzi coraz więcej osób.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat