Advertisement

Artykuły do tagu: budowa

Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
Chcą zmodernizować 30 dróg
W Sulejowie kończy się pierwszy etap przebudowy gminnych dróg, na które urzędnicy pozyskali dofinansowanie z Polskiego Ładu. Aktualnie drogowcy kończą przebudowę ulic Królowej Jadwigi i Kazimierza Jagiellończyka na terenie Podklasztorza.
Ważne zmiany na ulicy Roosevelta
Przebudowa ul. Roosevelta wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku rozszerzone zostaną prowadzone w tym miejscu prace drogowe.
Przebudowa mostów na terenie gminy Rozprza
W cierpliwość muszą uzbroić się mieszkańcy Białocina oraz ci mieszkający na odcinku pomiędzy Bagnem a Cekanowem. Obecnie trwają tam modernizacje dróg gminnych oraz przebudowa dwóch mostów.
Rusza przebudowa Wojska Polskiego
Po wymianie wodociągu przyszedł czas na roboty drogowe. Plac budowy, w który kilka tygodni temu zmieniła się na ul. Wojska Polskiego, został już przekazany firmie, która przebuduje drogę na odcinku od Armii Krajowej do Kostromskiej.
Będą nowe kamienice na Podzamczu
Dwie nowe kamienice mają zostać wybudowane na Podzamczu w Piotrkowie Trybunalskim. Taką informację w swoich mediach społecznościowych przekazał prezydent Krzysztof Chojniak. W budynkach oprócz mieszkań, ma się też znaleźć miejsce na lokale użytkowe.
Remontują ul. Północną
Nowa jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i zamontowane progi zwalniające - tak ma wyglądać zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Prace już trwają.
26.07.2023 07:19
Kolejna droga gotowa
Zakończył się remont kolejnej drogi w gminie Wola Krzysztoporska. Modernizację nawierzchni przeszedł odcinek drogi gminnej między miejscowościami Mąkolice oraz Kozierogi.
Coraz większe utrudnienia na Wojska Polskiego
Uwaga na duże utrudnienia na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Od kilku tygodni trwają tam prace związane z wymianą magistrali wodociągowej. Część jezdni jest wyłączona z ruchu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat