Advertisement

Artykuły do tagu: samochody

Dachowanie na S8. Sprawca miał prawie 3 promile [ZDJĘCIA]
Czarna seria na drogach trwa. Tym razem do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze ekspresowej S8 w okolicach miejscowości Studzianki. Droga jest zablokowana, a na miejscu pracują służby.
Staranował 5 samochodów przy ZUS-ie. Zawinił owad? (ZDJĘCIA)
O mały włos od tragedii. Do groźnego zdarzenia doszło dziś, tuż przed godziną 16.00, w Piotrkowie.
Pieniądze są, ale... chętnych brak
Urząd Miasta podpisał umowę na dofinansowanie zakupu dwóch samochodów elektrycznych oraz stacji do ich ładowania. Pieniądze już są, ale urzędnicy mają na razie problem z firmą, która chciałaby te auta dostarczyć.
Będą
Dwa elektryczne samochody osobowe wraz ze stacjami ładowania planuje zakupić Urząd Miasta w Piotrkowie. W magistracie ogłoszono przetarg na dostarczenie elektryków.
Nocne wyścigi samochodowe na ulicach Piotrkowa?
Czy na piotrkowskich ulicach w godzinach nocnych odbywają się nielegalne wyścigi samochodowe? Mieszkańcy twierdzą, że takie sytuacje mają miejsce, i to w różnych częściach miasta.
Będzie nowy parking na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie
W Piotrkowie powstanie nowy parking, a konkretniej ucywilizowane zostanie parkowanie w miejscu, które służy do tego od lat. Chodzi o teren przy ul. Wojska Polskiego, tuż obok wiaduktu kolejowego.
Zderzenie przy mediatece. Utrudnienia w centrum miasta
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Piotrkowie. Zdarzenie miało miejsce na ul. Curie-Skłodowskiej, tuż przy mediatece.
Ekosamochody dla piotrkowskich urzędników
Dwa samochody osobowe z napędem elektrycznym oraz dwie stacje ładowania dla tych aut – to nowe ekologiczne zakupy, które planuje piotrkowski magistrat. Na ich realizację miasto pozyskało dofinansowanie.
Przewrócone TiR-y. Utrudnienia na A1 i S8
Na autostradzie A1 w rejonie w okolicach węzła Tuszyn oraz na trasie S8 pomiędzy Polichnem a Wolborzem przewróciły się samochody ciężarowe. Trwają akcje służb ratunkowych, a na trasach tworzą się ogromne korki.
Nowe samochody ratowniczo-gaśnicze dla OSP
Zestawienie jednostek OSP przewidzianych do dofinansowania na zakup samochodów ratowniczo – gaśniczych w 2022 r. zatwierdził wiceminister Maciej Wąsik. 456 jednostek OSP otrzyma dofinansowania w łącznej wysokości 175 mln 215 tys. zł, w tym
-z budżetu państwa w ramach dotacji MSWiA oraz dotacji KSRG - 164 mln 112 tys. zł;
-ze środków pochodzących z odpisów z firm ubezpieczeniowych - 11 mln 103 tys. zł.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat