Harcerski piknik rodzinny we Włodzimierzowie

Strefa FMRegion Wtorek, 11 czerwca 20241
W niedzielę (09.06.2024) na terenie stanicy przy ulicy Łęczyńskiej we Włodzimierzowie spotkali się reprezentanci 37. gromady zuchowej "Wilczki" z Włodzimierzowa, 37. drużyny harcerskiej "Wilki" z Przygłowa oraz ich bliscy. Rodzinny piknik przyciągnął mieszkańców licznymi atrakcjami oraz ciekawą ofertą gastronomiczną przygotowaną przez harcerzy.

Ładuję galerię...

Spotkanie rozpoczęto uroczystym apelem. Dla odwiedzających gości przygotowano szereg atrakcji m.in. przejażdżki quadem, strzelanie z broni pneumatycznej, dmuchańce, malowanie buziek, loteria fantowa czy konkurs młodego strażaka. Harcerze zadbali również o pyszne jedzenie dla odwiedzających dzięki bistro "Szyszka". Festynowi towarzyszyła muzyka i wspólne ognisko, chętni mogli również zapisać się do bazy dawców szpiku. 

Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tego wydarzenia oraz przybyłym gościom. Jeśli ktoś dalej chce z nami działać lub zapisać swoje dzieci do naszych drużyn to zapraszam na fanpage Wilków i Wilczków, gdzie można się z nami skontaktować - mówił przewodnik Oskar Wnuk, z ZHP. 

Podczas pikniku młodzi zbierali środki na organizacje letniego obozu harcerskiego. Uczestników odwiedziła również Dorota Jankowska, burmistrz Sulejowa, która była honorowym patronem wydarzenia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pytajski ~Pytajski (Gość)12.06.2024 11:57

Burmistrz wpłaciła na obóz dla harcerzy czy tylko była?

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat