Advertisement

Artykuły do tagu: boisko

Będą lepsze warunki do treningów
Trwają prace budowlane przy przebudowie przyszkolnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Rozprzy. Inwestycja polega na modernizacji asfaltowego boiska wraz z budową sztucznej nawierzchni, piłkochwytów, oświetlenia oraz inną niezbędną infrastrukturą techniczną.
Trwają prace przy budowie boiska w Dalkowie
Do połowy roku ma powstać kolejny obiekt sportowy na terenie gminy Czarnocin. Tym razem nowoczesnym boiskiem będą się cieszyć mieszkańcy Dalkowa. Powstanie ono przy ich budynku OSP.
28.03.2023 11:43
Stawiają na sport
Gmina Grabica otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości ponad 1,75 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na przebudowę i rozbudowę stadionu sportowego w Szydłowie. Urzędnicy zapewniają, że dzięki temu chcą poprawy jakości i dostępności tego obiektu sportowego.
Zamknęli boisko, ale chcą o nie walczyć
Boisko przy ul. Nałkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim zostało wyłączone z użytkowania. Mieszkańcy informują nas, że mniej więcej miesiąc temu pojawiły się tam tabliczki, zakazujące wstępu na jego teren. Obiekt znajduje się w rejonie zarządzanym przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dlaczego został zamknięty?
Wybudują nowoczesne boiska
W Gomulinie powstanie duży, nowoczesny kompleks sportowy. W październiku gmina rozstrzygnęła przetarg i podpisała umowę na realizację w ej miejscowości zespołu boisk.
Powstanie nowoczesne boisko
W gminie Czarnocin przybędzie kolejny obiekt sportowy. W sołectwie Dalków powstanie boisko do gry w piłkę nożną. Już niebawem zostanie podpisana umowa z wykonawcą i rozpoczną się prace budowlane.
Będzie można pograć w nowym miejscu
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace idą już pełną parą.
W Szynczycach powstanie boisko
W Urzędzie Gminy Czarnocin podpisano umowę na budowę boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Szynszycach oraz modernizację małej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie. O realizację tych inwestycji Urząd Gminy zabiegał od dłuższego czasu.
OSiR kupił maszynę do pielęgnacji sztucznej nawierzchni
Urządzenie do pielęgnacji sztucznej nawierzchni zakupił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Będzie ono używane do konserwacji niedawno oddanych boisk przy ul. Żwirki.
Kończy się budowa boisk przy SP nr 11
Uczniowie kolejnej placówki oświatowej w Piotrkowie Trybunalskim będą mogli korzystać z atrakcyjnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Dobiegają końca prace przy budowie boisk i placu edukacyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat