Artykuły do tagu: święto

Uroczyste obchody Święta Policji w Piotrkowie
W związku ze zbliżającym się 105 świętem policji, które przypada na 24 lipca Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowała w piątek (19.07.2024) uroczyste obchody na Placu Niepodległości. Przyznano medale oraz wyróżnienia, rozdano również awanse piotrkowskim funkcjonariuszom.
To była magiczna noc nad Pilicą
Obchody tegorocznej nocy świętojańskiej (20.06.2024) zorganizowano obok sulejowskiej „Stacji Polana” i podobnie jak w ubiegłym roku w tym miejscu bawili się zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy gminy Sulejów.
Obchody nocy świętojańskiej w Sulejowie
Spływ kajakowy, warsztaty, zbiórka charytatywna, występy, dyskoteka, a także tradycyjne ognisko, puszczanie wianków czy szukanie kwiatu paproci – to przewidzieli organizatorzy tegorocznej wigilii św. Jana obchodzonej nad Pilicą w Sulejowie.
Noc Świętojańska w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Noc Świętojańską”. Festiwal rozpocznie się w piątek (21.06.2024) o godzinie 19:00 przy malowniczych stawach w Moszczenicy. Organizatorzy zapowiadają, że to będzie niezapomniany wieczór pełen tradycji, muzyki i zabawy.
Juwenalia 2024 oficjalnie otwarte
Juwenalia Akademii Piotrkowskiej oficjalnie rozpoczęte. Moc zabawy, aktywności sportowej, konkursów i dobrej muzyki, wszystko to przez dwa dni na terenie boiska przy Akademii Piotrkowskiej. Święto studentów rozpoczęto przekazaniem przez prezydenta Juliusza Wiernickiego kluczy do miasta Paulinie Zdulskiej przewodniczącej samorządu studenckiego.
Strażacy świętowali swój dzień
Liczne odznaczenia i awanse zawodowe, do tego wiele słów uznania i życzeń od przełożonych oraz przybyłych gości. Tak w skrócie wyglądał Powiatowy Dzień Strażaka, który w tym roku zorganizowano w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów. Po oficjalnych uroczystościach każdy mógł skorzystać z atrakcji, przygotowanych w ramach pikniku rodzinnego.
Cleo gwiazdą święta gminy
Już 8 i 9 czerwca odbędą się XVI Dni Gorzkowic. W ramach świętowania mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji dla całych rodzin, a także odwiedzić stoiska lokalnych kół gospodyń wiejskich. Będą też koncerty, a na gwiazdą wieczoru w niedzielę będzie Cleo.
Tak świętowała Wola Krzysztoporska. Koncert Zikko i Classic, a na koniec dyskoteka pod gwiazdami. Święto gminy już za nami. ZDJĘCIA
Święto Gminy Wola Krzysztoporska odbyło się w sobotę (25 maja) na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. Wystąpili między innymi zespół Classic i Zikko.
Święto Gminy Wola Krzysztoporska przed nami! Zagra m.in. zespół Classic
Już w sobotę (25.05.2024) Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Dla zgromadzonej publiczności zagra zespół Classic i Zikoo. To nie wszystkie atrakcje przygotowane na 30 lecie Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej, w programie znajdą się atrakcje dla całych rodzin: spartakiada przedszkolaka, dyskoteka pod gwiazdami, mistrzostwa gminy w piłce nożnej, siatkowej i tenisie stołowym oraz zawody wędkarskie. Dla przybyłych gości czekać będzie wesołe miasteczko i ogródek gastronomiczny. Na imprezę zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Skolim rozgrzał publiczność. Święto Gminy Grabica za nami [fotorelacja]
Koncert zespołu Szpilki oraz Skolim jako gwiazda wieczoru - to najważniejsze punkty programu tegorocznego Święta Gminy Grabica. Koncerty przyciągnęły liczną publiczność.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat