Artykuły do tagu: Wigilia

Zorganizowali Wigilię dla samotnych
Już po raz trzeci Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie wraz z piotrkowskimi wolontariuszami zorganizowało Wigilię dla osób samotnych. Przez 12 godzin osoby potrzebujące wsparcia i bliskości mogły zjeść wigilijne potrawy oraz wspólnie kolędować z wolontariuszami i przedstawicielami stowarzyszenia.
Podzielili się opłatkiem
Radosna i rodzinna atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu gminy Aleksandrów, które w tym roku odbyło się w sali gimnastycznej w Dąbrowie nad Czarną. W uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni samorządowcy, ale także mieszkańcy gminy.
Zapraszają na gminną wigilię
Już po raz kolejny w Moszczenicy zorganizowana zostanie gminna wigilia. Przedświąteczne spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 13:00.
Gminna wigilia w Czarnocinie [ZDJĘCIA]
Wyjątkowe spotkanie pełne pozytywnych emocji - tak wyglądała gminna wigilia, którą w niedzielę zorganizowano w Czarnocinie. Był opłatek, wspólnie śpiewanie kolęd, życzenia i kiermasz bożonarodzeniowych ozdób.
Wigilia KGW gminy Wolbórz
18 Kół Gospodyń Wiejskich, które działają na terenie gminy Wolbórz spotkało się, aby wspólnie świętować nadchodzące Boże Narodzenie. W spotkaniu wziął udział m.in. Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Podzielili się opłatkiem. Społecznicy świętowali
Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych zorganizował w świetlicy w Dziewulinach przedświąteczne spotkanie opłatkowe. To już tradycja w czasie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia w Gminie Grabica.
Przedświąteczne spotkanie w Rynku z teatrem ognia [ZDJĘCIA  I WIDEO]
Świetne widowisko teatru ognia, wigilijny poczęstunek, karuzela dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i jarmark świąteczny – tak wyglądało miejskie przedświąteczne spotkanie piotrkowian w Rynku Trybunalskim.
Wigilia rodzin zastępczych w Piotrkowie.
To wyjątkowe osoby i niezwykłe spotkanie. W piątkowy wieczór, na tydzień przed świętami, na wspólnej wieczerzy wigilijnej spotkały się piotrkowskie rodziny zastępcze.
Wigilia dla samotnych w Piotrkowie. Zorganizuje ją stowarzyszenie Pałacyk
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie po raz trzeci organizuję wigilię dla samotnych. 24 grudnia od godziny 12.00 do północy będzie można wziąć udział w prawdziwej Wigilii organizowanej przez wolontariuszy.
Wigilia z Serca w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Ponad 20 tysięcy złotych zebrano podczas 7. Wigilii z Serca, która w niedzielę odbyła się w Sulejowie. To dwa razy większa kwota niż w ubiegłym roku, a pieniędzy może być jeszcze więcej, ponieważ niektóre licytacje jeszcze się nie zakończyły.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat