Advertisement

Artykuły do tagu: Wigilia

Wigilia dla samotnych znów odbędzie się w Piotrkowie
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Wigilia dla samotnych. By choć na chwilę być z kimś (zdjęcia)
Wigilia to dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszyscy, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, mogli skorzystać z zaproszenia stowarzyszenia Pałacyk i przyjść na piotrkowską wigilię dla samotnych. Ze względu na obostrzenia wydarzenie rozciągnięto w czasie. Rozpoczęło się w południe, a koniec zaplanowano o północy.
W Piotrkowie będzie wigilia dla samotnych
Już w piątek wigilia. To dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszystkich, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, stowarzyszenie Pałacyk zaprasza na piotrkowską wigilię dla samotnych.
Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe zamknięte w wigilię
24 grudnia duża część urzędów jest zamknięta. W tegoroczną wigilię zamknięty będzie Urząd Miasta w Piotrkowie oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie i wszystkie jednostki organizacyjne powiatu.
Przedświąteczne spotkanie na Starówce
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.
Wigilijne spotkanie w TEB Edukacja
Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski wierni tradycji spotkali się przy wigilijnym stole.
Pomóż Patrykowi podczas
W Sulejowie zapanowała przedświąteczna atmosfera i chęć niesienia pomocy. Podczas 5. Wigilii z Serca, która odbędzie się już w sobotę (18.12.2021), odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorego Patryka Kabzińskiego. Zaplanowano m.in. licytacje, w czasie których będzie można zakupić ciekawe przedmioty, ale także usługi. Spotkanie odbędzie się w formie on-line.
Świąteczne spotkanie z rodzinami zastępczymi
Były wspólna zabawa, śpiewanie świątecznych utworów i kolęd, życzenia i prezenty. Dla rodzin zastępczych z terenu powiatu piotrkowskiego, które opiekują się blisko 150. dzieci, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie zorganizowało spotkanie świąteczne.
Piotrkowska wigilia dla samotnych: spotkanie dla wolontariuszy
24 grudnia stowarzyszenie Pałacyk organizuje w Piotrkowie wigilię dla osób samotnych. W piątek odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy, którzy chcą pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.
Spotkanie wigilijne w OEA MOK
Artystycznie i z kolędą w roli głównej - tak przebiegło spotkanie wigilijne w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Tradycyjnie rozpoczęto je od wręczenia nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. "Tradycje świąteczne". Konkurs skierowany był do dzieci, uczestników warsztatów artystycznych Ośrodka Edukacji Artystycznej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat