Reklama

Artykuły do tagu: Autostrada

Dodatkowe utrudnienia na A1
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że rusza kontynuacja nanoszenia docelowego oznakowania poziomego na autostradzie A1 między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód. Prace będą generować utrudnienia w ruchu.
Nietypowe znaki zakazu wjazdu
Na drogach województwa łódzkiego będzie bezpieczniej. Na niektórych węzłach autostradowych i węzłach dróg ekspresowych ruszył montaż znaków STOP – zły kierunek.
Ciężarówka przewróciła się na A1
Utrudnienia przez kilka godzin trwały na autostradzie A1 po nocnym wypadku pomiędzy Kamieńskiem a Radomskiem. W miejscowości Kosówka wywrócił się samochód ciężarowy.
Przewrócone TiR-y. Utrudnienia na A1 i S8
Na autostradzie A1 w rejonie w okolicach węzła Tuszyn oraz na trasie S8 pomiędzy Polichnem a Wolborzem przewróciły się samochody ciężarowe. Trwają akcje służb ratunkowych, a na trasach tworzą się ogromne korki.
Ponad 50 km autostrady A1 oddane do użytku
W czwartek oficjalnie oddano do użytku kolejne odcinki przebudowywanej autostrady A1. Trzypasmową drogą w obu kierunkach przejdziemy już przez większość - w ostatnim miesiącach - przebudowywanej trasy.
A1: oddano kolejne odcinki autostrady
Całą szerokością jezdni, zarówno w kierunku Łodzi, jak i Katowic, pojedziemy na kolejnym odcinku przebudowanej autostrady A1. Trzema pasami drogi można już jeździć na odcinku Kamieńsk-Radomsko.
21.12.2021 13:44
Będą utrudnienia na A1
Zakończył się kolejny etap prac na budowanej autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa. Zmiany spowodują utrudnienia w ruchu, a nawet czasowe zamknięcie autostrady.
Zmiany na A1. Uwaga na zamknięcie autostrady
Od piątku przekazane do użytku zostaną kolejne 4 kilometry trzypasowej jezdni A1, na odcinku od węzła Piotrków Trybunalski Południe do węzła Piotrków Trybunalski Zachód. Zmiana organizacji ruchu będzie się wiązała z zamknięciem autostrady.
13.12.2021 17:02
Kolejne zmiany na A1
W związku z kolejnym etapem prac na odcinku autostrady A1 (Tuszyn – Piotrków Trybunalski) od wtorku (14.12.2021) kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian w organizacji ruchu. Na jezdni zachodniej (przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód – jadąc od strony Łodzi) rozpoczyna się demontaż tzw. separatorów, czyli barier oddzielających pasy ruchu.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat