Advertisement

Artykuły do tagu: Wiara

Piotrkowski Męski Różaniec u progu Adwentu
Już w najbliższą niedzielę w Kościele katolickim rozpoczyna się Adwent. Dzień wcześniej, tj. w sobotę 2 grudnia 2023 r., ulicami miasta przejdzie 57. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim.
Przedostatni w tym roku Męski Publiczny Różaniec już za nami
Już po raz 56. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł Męski Publiczny Różaniec. W wydarzeniu wzięło udział około 60 mężczyzn.
56. Męski Publiczny Różaniec w sobotę
4 listopada, czyli tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca, ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Tym razem wydarzenie przypada w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.
Październikowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
W sobotę (07.10) w dniu wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej ulicami Piotrkowa przeszedł 55. Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział niemal 60 mężczyzn.
55. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim
W pierwszą sobotę października ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 55 przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Jak podkreślają organizatorzy, tym razem charakter wydarzenia podkreśla jego data, ponieważ 7 października w Kościele katolickim przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
Wrześniowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł 54. Męski Publiczny Różaniec. W wydarzeniu wzięło udział 70 mężczyzn.
Męski Różaniec tym razem wcześniej
W sobotę, 2 września 2023 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie 54. Męski Publiczny Różaniec. Tym razem wydarzenie zacznie się o pół godziny wcześniej niż zawsze.
Redemptoryści objęli piotrkowską parafię
Parafię Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie objęli redemptoryści z Prowincji Warszawskiej. W minioną niedzielę ich posługa została zainaugurowana podczas mszy świętej pod przewodnictwem biskupa Marka Marczaka.
Sierpniowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
W sobotę 5 sierpnia 2023 r. po raz 53. na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się Męski Różaniec. Tym razem udział w modlitwie wzięło około 60 osób.
Męski Różaniec na początek maryjnego miesiąca
Sierpień jest miesiącem, podczas którego w Kościele katolickim obchodzi się kilka ważnych świąt maryjnych. W pierwszą sobotę, tj. 5 sierpnia 2023 r. odbędzie się również 53. Męski Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat