Advertisement

Artykuły do tagu: A1

Prokuratura zdecydowała. Jest postanowienie o przedstawieniu zarzutu
Piotrkowska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutu kierowcy BMW w sprawie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Niecałe dwa tygodnie temu zginęła tam trzyosobowa rodzina, w tym pięcioletnie dziecko.
Czy media i internauci wyręczyli policję i prokuraturę? BMW jechało 253 km/h !
Cała Polska huczy po tragicznym wypadku w okolicy Sierosławia, w którym śmierć poniosła trzyosobowa rodzina. Ale… Wypadki były, są i będą. Jednak przy tym zdarzeniu spora część opinii publicznej nie może pogodzić się ze sposobem, w jaki funkcjonują ci, od których oczekuje się sprawnego i profesjonalnego działania.
Policja publikuje stanowisko w sprawie wypadku na A1
Policja wydała w sobotę (23 września) stanowisko w sprawie wypadku, do którego doszło tydzień temu na autostradzie A1 na wysokości Sierosławia. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.
Rodzina ofiar szuka świadków
Patryk, Martyna oraz 5-letni Oliwier zginęli w tragicznym wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Sprawa ciągle budzi ogromne emocje ze względu na niejasności związane z prowadzonym śledztwem. Rodzina ofiar chce poznać prawdę i szuka świadków tego tragicznego zdarzenia.
Tragiczny wypadek na A1 pod Piotrkowem. Nie żyją 3 osoby, w tym dziecko...
W sobotę tuż przed godziną 20. doszło do ogromnej tragedii na autostradzie A1 (338 km) w okolicach miejscowości Sierosław. Nie żyją trzy osoby. Według nieoficjalnych informacji byli to rodzice i ich małe dziecko.
Osobówka uderzyła w bariery na A1
Na autostradzie A1 na wysokości Siomek kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.
08.08.2023 07:28
Niebezpiecznie na A1
Samochód stał na środku drogi po tym, jak uderzył w bariery. Tę niebezpieczną sytuację na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim zauważyli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.
A1: Jedna osoba zginęła, cztery zostały ranne
Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (06.08.2023) na autostradzie A1 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem. Samochód ciężarowy zderzył się z busem. Jedna osoba zginęła na miejscu, a cztery zostały ranne.
03.07.2023 09:42
Znów groźnie na A1
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek rano na autostradzie A1 na wysokości Stobiecka Szlacheckiego w powiecie radomszczańskim. Zderzyły się samochód dostawczy i osobówka.
Ciężarówka wypadła z A1
Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i wjechał do rowu. Do wypadku doszło na autostradzie A1 na wysokości Woli Bykowskiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat