Artykuły do tagu: A1

Zderzenie dwóch aut na 341 km autostrady A1 koło Piotrkowa. Uszkodzony zabytkowy Żuk
Do zderzenia dwóch samochodów: dostawczego Żuka i osobowego Forda Mondeo doszło na 341 km autostrady A1 w kierunku Gdańska.
Samochód uderzył w bariery na A1
Do niebezpiecznego zdarzenia na A1 doszło w sobotę około 19 podczas silnych opadów deszczu.
Zderzenie 4 samochodów w Al. Sikorskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia na węźle Piotrków-Południe
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na węźle Piotrków-Południe w kierunku Piotrkowa.
Praca wre na placu budowy Castoramy ZDJĘCIA FILM
Na terenie budowy nowego parku handlowego położonego przy Al. Sikorskiego, przy autostradzie A1 widać już duże postępy prac. Budynek sklepu budowlanego Castorama nabiera ostatecznych kształtów. Modernizacją objęto również zniszczony odcinek nawierzchni Al. Sikorskiego od zjazdu z autostrady do ul. Dworskiej. Widać już zarys nowego ronda, prace przy przebudowie drogi mają zakończyć się pod koniec czerwca.
Zderzenie ciężarówki i dostawczaka na A1
Ciężarowe volvo uderzyło w stojącego na pasie awaryjnym dostawczego fiata. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu, zostali przewiezieni do szpitala.
Samochód wypadł z A1. Lądował śmigłowiec LPR
Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w sobotni (11.05.2024) poranek w Parzniewicach (gm. Wola Krzysztoporska). Pojazd dachował tam w rejonie autostrady A1.
Dwie osobówki i laweta zderzyły się na autostradzie
Wypadek na autostradzie A1 w Dobryszycach. W piątek przed godziną 8.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe i laweta.
Prokuratura: brak podstaw do zmiany zarzutu Sebastianowi M.
Prokuratura nie zmieni zarzutu Sebastianowi M., podejrzanemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Taka decyzja została podjęta po analizie dotychczasowego materiału dowodowego, w tym uzupełniającej opinii biegłego. W wyniku wypadku, do którego doszło 16 września 2023 roku, zginęła trzyosobowa rodzina.
Wypadek na A1. Jeden z pojazdów dachował. Lądował LPR
Do wypadku pojazdów na autostradzie A1 doszło około godziny 8:40. Na wysokości miejscowości Wygoda. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.
Kolizja na autostradzie A1. Kierowca był nietrzeźwy
Do kolizji drogowej doszło w czwartek przed godziną 13.00 na autostradzie A1. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat