Artykuły do tagu: Święto

1 godzina temu, 15:50
Święto Szkoły w Budowlance
7 grudnia społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie obchodziła Święto Szkoły. W ramach uroczystości przypomniano życiorys patrona placówki Władysława Stanisława Reymonta, a uczniowie odebrali certyfikaty, potwierdzające zdobyte kwalifikacje zawodowe.
Podziękowania od prezydenta
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w piątek prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak spotkał się z pracownikami placówek pomocy społecznej, aby podziękować za pracę na rzecz mieszkańców miasta.
12.11.2021 07:29
Pod biało-czerwoną
Pod wielką biało-czerwoną flagą 11 listopada zebrali się mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska, aby wspólnie świętować 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Morsowanie z okazji Święta Niepodległości (zdjęcia)
Wierzejskie Morsy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczciły na swój sposób, czyli wchodząc do zimnej wody na piotrkowskim „Słoneczku”.
Uczcili 103. rocznicę Niepodległej
W czwartkowe przedpołudnie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Moszczenicy rozpoczęły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości, w których uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych i powiatowych, gminnych instytucji, poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, szkół podstawowych, reprezentacja związku pszczelarzy oraz mieszkańcy.
Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na widowisko artystyczne „Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim”.
Konkurs Święto Niepodległości
Radio Strefa FM Piotrków zaprasza do udziału w konkursie pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w ramach projektu Łódzkie Pamięta.
Dzień z polskimi piosenkami
Ci, którzy narzekają że w naszych rozgłośniach prezentowanych jest zbyt mało polskich piosenek, wreszcie powinni być zadowoleni. W czwartek w radiu Strefa FM Piotrków tylko rodzimi wykonawcy. Przez 24 godziny.
Święto Niepodległości w Piotrkowie
11 listopada przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W Piotrkowie główne uroczystości odbędą się przy Pomniku Grobu Nieznanego Żołnierza.
W gminie Rozprza dbają o tradycję
Gminne Święto Kiszenia Kapusty odbyło się w Domu Ludowym w Romanówce w gminie Rozprza. Imprezę przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich Romanówka/Stefanówka. Oprócz tradycyjnego deptania kapusty, organizatorzy zadbali też o walory artystyczne spotkania. Goście mogli podziwiać taneczne i wokalne popisy młodzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat