Advertisement

Artykuły do tagu: Akademia Piotrkowska

Wystawa ustawiona bez pozwolenia. ZDiUM reaguje
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta wszczął postępowanie w sprawie wystawy zlokalizowanej przed budynkiem Akademii Piotrkowskiej. Okazało się, że tablice umieszczone są w pasie drogowym, a organizator wystawy nie uzyskał na to stosownych zgód i pozwoleń.
Żądają dymisji rektora
Przedstawiciele piotrkowskiej Platformy Obywatelskiej są oburzeni treścią wystawy prezentowanej przed budynkiem Akademii Piotrkowskiej. Chodzi o wystawę "Imperialne oblicze współczesnej Rosji. Państwo Putina".
O imperialnej Rosji przed Akademią Piotrkowską
Rosja jako imperium zła jest bohaterem wystawy plenerowej, którą będzie można oglądać przy Akademii Piotrkowskiej. 17 września, w kolejną rocznicę napaści ZSRR na Polskę, uroczyście otwarto prezentację.
Studia w Piotrkowie. Nie szukaj daleko czegoś, co jest bardzo blisko!
- To miejsce, które może zmienić życie. Moje zmieniło. Dlatego wiem, że było warto – tak swoją przygodę z piotrkowską uczelnią podsumowuje pan Rafał, który przed laty kształcił się tutaj, zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Historii piotrkowskich studentów, ich marzeń, sukcesów, przyjaźni i wspomnień można byłoby opowiedzieć tysiące. My opowiadamy jedną. Pokazującą, że to, czego szukamy daleko, tak naprawdę jest bardzo blisko.
Koalicja Obywatelska rozpoczęła w Piotrkowie zbieranie podpisów, aby zarejestrować swoją listę wyborczą. Zorganizowano z tej okazji briefing prasowy, którego tematem była Akademia Piotrkowska.
Prawo na Akademii Piotrkowskiej?
W tym roku pedagogika specjalna, a w przyszłości m.in. prawo oraz fizjoterapia - to plany rozwoju kierunków na Akademii Piotrkowskiej. Trwają przygotowania do pierwszego roku akademickiego na nowej uczelni.
Akademia Piotrkowska ma swojego patrona
Utworzona 1 czerwca Akademia Piotrkowska ma już oficjalnie swojego patrona. Niespodzianki nie było. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, został nim Jan Olszewski.
O Janie Olszewskim w Akademii Piotrkowskiej
"Bohater naszych czasów - Jan Olszewski" - pod takim hasłem Akademia Piotrkowska zorganizowała seminarium naukowe poświęcone byłemu premierowi RP.
W Akademii porozmawiają o Janie Olszewskim
"Bohater naszych czasów - Jan Olszewski" - pod takim hasłem Akademia Piotrkowska organizuje seminarium naukowe poświęcone byłemu premierowi RP.
Historyczny piknik Akademii Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]
Wyjątkowy, bo dziesiąty jubileuszowy, ale wyjątkowy, bo po raz pierwszy pod egidą Akademii Piotrkowskiej. Na uczelnianym boisku w Piotrkowie w niedzielę odbył się Historyczny Festyn Rodzinny „Wioska Wikinga”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat