Koncert legend rocka zakończył dzień pełen atrakcji

ePiotrkow Sobota, 25 września 202135959
Chłopcy z Placu Broni zagrali na zakończenie "Byków Kultury". W ramach zorganizowanej przez samorząd wojewódzki imprezy wystąpili także soliści Teatru Wielkiego w Łodzi, kapela Fakiry oraz Zespół Pieśni i Tańca z Gorzkowic. Jednak nie były to jedyne atrakcje jakie czekały na piotrkowian, którzy w sobotę (25 września) odwiedzili siedzibę Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego przy ul. Kasztelańskiej.

Ładuję galerię...

Wokół całego placu, na którym tradycyjnie odbywa się Rol-Szansa rozstawione zostały stragany. Wśród wystawców był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Regionalna Organizacja Turystyczna oraz podmioty związane z Urzędem Marszałkowskim, a dzieci mogły skorzystać z różnego rodzaju dmuchańców.

 

Z kolei w ramach równolegle odbywającego się " Jarmarku żywności prosto od rolnika" wystawiło się około 30 producentów żywności z ziemi łódzkiej, których zaprosił piotrkowski Oddział Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. 

 

Zadowoleni z imprezy byli odwiedzający, z którymi rozmawialiśmy, a także organizatorzy. Zarówno wicemarszałek Zbigniew Ziemba, jak i dyrektor piotrkowskiego Oddziału ŁODR, Marian Jurek podkreślali, że jeśli tylko sytuacja epidemiczna nie stanie na przeszkodzie, tego typu inicjatywy będą kontynuowane. 


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Giść ~Giść (Gość)27.09.2021 16:45

Pełen atrakcji haha Impreza, to miała być ale... dostaliście starego oklepanego kotleta.

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)26.09.2021 11:46

A ten mostek na Kasztelańskiej już przejezdny ?

40


oFca ~oFca (Gość)26.09.2021 18:47

Bardzo fajna impreza.. oby w przyszłych latach też była i rozwijała się.
Wspierajmy naszych lokalnych rolników i kupujmy regionalne produkty.

41


Gyuh ~Gyuh (Gość)25.09.2021 22:36

Informacja jak zwykle po czasie, dlatego frekwencja mala

64


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)26.09.2021 09:57

Zapowiedź koncertu nadal jest na stronie głównej haha

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat