Advertisement

Koncert legend rocka zakończył dzień pełen atrakcji

ePiotrkow Sobota, 25 września 20219
Chłopcy z Placu Broni zagrali na zakończenie "Byków Kultury". W ramach zorganizowanej przez samorząd wojewódzki imprezy wystąpili także soliści Teatru Wielkiego w Łodzi, kapela Fakiry oraz Zespół Pieśni i Tańca z Gorzkowic. Jednak nie były to jedyne atrakcje jakie czekały na piotrkowian, którzy w sobotę (25 września) odwiedzili siedzibę Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego przy ul. Kasztelańskiej.

Ładuję galerię...

Wokół całego placu, na którym tradycyjnie odbywa się Rol-Szansa rozstawione zostały stragany. Wśród wystawców był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Regionalna Organizacja Turystyczna oraz podmioty związane z Urzędem Marszałkowskim, a dzieci mogły skorzystać z różnego rodzaju dmuchańców.

 

Z kolei w ramach równolegle odbywającego się " Jarmarku żywności prosto od rolnika" wystawiło się około 30 producentów żywności z ziemi łódzkiej, których zaprosił piotrkowski Oddział Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. 

 

Zadowoleni z imprezy byli odwiedzający, z którymi rozmawialiśmy, a także organizatorzy. Zarówno wicemarszałek Zbigniew Ziemba, jak i dyrektor piotrkowskiego Oddziału ŁODR, Marian Jurek podkreślali, że jeśli tylko sytuacja epidemiczna nie stanie na przeszkodzie, tego typu inicjatywy będą kontynuowane. 


Zainteresował temat?

7

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Giść ~Giść (Gość)27.09.2021 16:45

Pełen atrakcji haha Impreza, to miała być ale... dostaliście starego oklepanego kotleta.

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)26.09.2021 11:46

A ten mostek na Kasztelańskiej już przejezdny ?

40


oFca ~oFca (Gość)26.09.2021 18:47

Bardzo fajna impreza.. oby w przyszłych latach też była i rozwijała się.
Wspierajmy naszych lokalnych rolników i kupujmy regionalne produkty.

41


Gyuh ~Gyuh (Gość)25.09.2021 22:36

Informacja jak zwykle po czasie, dlatego frekwencja mala

64


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)26.09.2021 09:57

Zapowiedź koncertu nadal jest na stronie głównej haha

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat