Advertisement

Artykuły do tagu: weekend

Książka na weekend – mroczny kryminał na grudniowy weekend
Tym razem coś dla miłośników detektywistycznych zagadek. Dwie książki z poruszającymi historiami, które pozwolą z zapartym tchem brnąć przez kolejne strony opisanych historii. Aby zbalansować ten ciężar gatunkowy proponujemy także coś lekkiego, w postaci powieści obyczajowej.
Książka na weekend - nowości wydawnicze pełne wrażeń
Kryminał i thriller nadal pozostają ulubionymi gatunkami literackimi polskich czytelników. Dlatego na najbliższe dni polecamy zestaw zawierający mnóstwo zagadek, zwrotów akcji i emocji. Dzięki nim ciężko będzie oderwać się od lektury.
Książka na weekend - piłkarska powieść R. Mroza
Na ten weekend polecamy coś w sam raz na czas mundialu, czyli nową powieść Remigiusza Mroza. To historia z piłką w tle, bo główny wątek jest mocno kryminalny. Do tego zestawu polecamy kierowaną do młodzieży powieść Marcela Mossa, a na dokładkę historię mrożącą krew w żyłach, bo opisującą postać okrytego niesławą doktora Mengele.
Książka na weekend - kryminał w górskim anturażu
Tytułowy kryminał przygotował dla nas Bartłomiej Kowaliński, ale nikt nie powinien narzekać na brak wrażeń i emocji także w kolejnej propozycji książkowej od Olgi Kruk. A zestaw uzupełnia nam dziś klasyk światowej literatury. To bogato ilustrowana edycja powieści Moby Dick.
Baza Rodzin Szlachetnej Paczki otwarta. Ty też możesz pomóc!
W sobotę, 12 listopada, zostały opublikowane historie tych, którzy potrzebują pomocy. To opisy osób i rodzin, które zostały w tym roku zakwalifikowane do otrzymania paczki, a tym samym otrzymania szansy na zmianę sytuacji życiowej.
Książka na weekend - tajemnica tragedii w Puławach
Puławy stały się miejscem akcji nowego kryminału Krzysztofa Jóźwika, korposzczura piszącego powieści kryminalne. Jednak to nie jedyna propozycja lektury na jesienne wieczory. Pozostałe należą do gatunku powieści obyczajowych, co wcale nie oznacza, że akcja biegnie w nich wolno. Wprost przeciwnie – będzie się działo.
04.11.2022 09:12
Jaka pogoda na weekend?
Przed nami kolejny jesienny weekend. Jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach w Piotrkowie i okolicach? O tym Michał Kochanowski z "Łowcy Burz Łódzkie".
Książka na weekend - wciągające thrillery psychologiczne
Na ten weekend proponujemy dwa mocne thrillery psychologiczne. Jeden z nich opowiada o przemocy domowej i tego do czego może prowadzić skrywana rodzinna tajemnica. Ciężko się od tej lektury oderwać, dlatego proponujemy od razu dwie. Choć i trzecia propozycja opowiada o silnej kobiecie, a znajdziecie w niej także wątki dotyczące historii medycyny. Zaciekawieni? Zapraszamy po szczegóły...
Pogoda szykuje niespodziankę na Wszystkich Świętych
To może być niezwykle ciepła i słoneczna uroczystość Wszystkich Świętych - zapowiada Michał Kochanowski z Łowcy Burz Łódzkie. Zapraszamy na przygotowaną przez niego prognozę pogody na najbliższe dni.
Jak grały nasze zespoły?
W weekend w IV lidze oraz klasie okręgowej grały zespoły z Piotrkowa oraz regionu. Większość z nich ma za sobą dobre mecze i zwycięstwa. Goryczy porażki zaznała tylko Concordia Piotrków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat