Artykuły do tagu: weekend

Książka na weekend - nowa powieść autora
Autora bloga "Pokolenie Ikea" i zarazem książki o tym samym tytule, nie trzeba specjalnie przedstawiać. Pisze o życiu i to do bólu prawdziwie, a tym razem będzie coś o zdradzających mężczyznach. Ale nasze propozycje na najbliższy weekend to też kryminalna historia z komisarzem Erykiem Deryłą, z serii powieści Maxa Czornyja i dla przeciwwagi gatunkowej i na przekór pogodzie - romans o miłości w Zakopanem w środku gorącego lata. A nawet nie jeden, bo jest to zbiór siedmiu historii o miłości.
Książka na weekend - nowe kryminały z zaskakującym zaskoczeniem
Kryminał, którego zakończenie zaskakuje czytelnika, to cenna cecha tego typu książki. Dlatego też na najbliższy weekend proponujemy dwa kryminały, których finał nie jest wcale tak oczywisty, jak mogło by się wydawać. A dla przeciwwagi mamy też propozycję lekkiej książki obyczajowej o życiu chwilą.
Książka na weekend - listopadowe lektury nie tylko do poduszki
Wieczory znowu mamy coraz dłuższe, dlatego dobrze dobrana książka pozwala zapomnieć o tym fakcie i daje możliwość przeniesienia się w zupełnie inne miejsca i światy. W tym tygodniu proponujemy książki, których akcja przeniesie nas zarówno na Mazury, jak i w miejsce pełne tajemnic, a do tego dorzucimy praktyczny poradnik dla poszukujących sensu egzystencji.
Książka na weekend - zestaw kryminałów na jesień
Na jesienne wieczory tym razem polecamy serię kryminałów. Wartka fabuła i wiele punktów zwrotnych w akcji, to cechy, którymi charakteryzują się proponowane dziś książki. To powieści docenionych i nagradzanych już autorów i nikt nie powinien żałować, że po nie sięgnął w wolnej chwili.
Książka na weekend - miłosne przygody i zbrodnia w górach
W tym tygodniu mamy prawdziwy emocjonalny miks. Bo wśród propozycji mamy zarówno polski erotyk, który rozbudzi wyobraźnię czytelniczek, jak i kolejną powieść rodzimego mistrza grozy i suspensu – Remigiusza Mroza, który znów zabierze nas w góry. A dokładniej w Tatry, gdzie znów doszło do morderstwa. Całość uzupełni nowy kryminał Hanny Greń.
29.10.2021 09:56
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam bardzo przyjemną pogodę i dość wysokie temperatury. A jak będzie w długi, świąteczny weekend?
Książka na weekend - poruszające historie i ludzkie dramaty
Na ten weekend proponujemy książki, które tematycznie oscylują wokół ludzkich dramatów. Zawiedziona miłość, utracone dziecko i kryzys wywołany brakiem podstawowego środka do życia. To motywy przewodnie proponowanych dziś książek. To książki uznanych autorów, którzy potrafią skupić uwagę czytelnika od pierwszych stron, po ostatni akapit. Na pewno nikt przy tej lekturze nie będzie się nudził.
Książka na weekend - Arsene Lupin powraca
Połowa października, okres już mocno jesienny sprzyja sięganiu po ciekawą lekturę. Jak zawsze mamy kilka propozycji na coraz dłuższe wieczory. Sięgniemy tym razem po klasykę, ale nie braknie też kryminału i propozycji nie tylko dla romantyków.
Książka na weekend – dramat podczas górskiej wyprawy
Jako, że nadal najpopularniejszym gatunkiem współczesnej literatury jest kryminał, to i tym razem wśród propozycji książkowych znalazła się pozycja z tego gatunku. Jednak coś dla siebie znajdą także amatorzy mocnych wrażeń podszytych adrenaliną. To za sprawą powieści opisującej dramat wyprawy na K2. Całość uzupełnia książka zawierająca mnóstwo ciekawostek i odpowiedzi na wiele ciekawych pytań.
Książka na weekend - czternasty tom przygód Joanny Chyłki
Na pierwszy październikowy weekend mamy coś dla fanów gwiazdy palestry – mecenas Joanny Chyłki. To czternasty tom jej przygód, zatytułowany „Egzekucja”. Ale znajdziecie też inne propozycje, jak choćby lekką powieść Joanny Tekieli, której akcja toczy się w schronisku, a bohaterami jest zmagające się z kryzysem w związku małżeństwo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat