Advertisement

Artykuły do tagu: Zamknięcie

21.12.2021 13:44
Będą utrudnienia na A1
Zakończył się kolejny etap prac na budowanej autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa. Zmiany spowodują utrudnienia w ruchu, a nawet czasowe zamknięcie autostrady.
Zmiany na A1. Uwaga na zamknięcie autostrady
Od piątku przekazane do użytku zostaną kolejne 4 kilometry trzypasowej jezdni A1, na odcinku od węzła Piotrków Trybunalski Południe do węzła Piotrków Trybunalski Zachód. Zmiana organizacji ruchu będzie się wiązała z zamknięciem autostrady.
Zmiana organizacji ruchu na A1
W godzinach porannych w poniedziałek, na około 30-40 minut zamknięta zostanie autostrada A1 na odcinku między węzłami: Tuszyn i Piotrków Trybunalski, na jezdni w kierunku Katowic. Uwaga na utrudnienia.
Wierzejska zamknięta dla ruchu
Zgodnie z zapowiedzią w środę (03.11.2021) zamknięta dla ruchu została ul. Wierzejska w Piotrkowie Trybunalskim, na odcinku od wiaduktu nad ul. Miast Partnerskich do drogi prowadzącej na kąpielisko "Słoneczko". Pierwszego dnia nie zaplanowano większych prac na samej jezdni, ale przejazd tym fragmentem jest zabroniony. Mimo to niektórzy kierowcy nie zważają na znaki zakazu wjazdu.
Basen w Sulejowie zamknięty z powodu przekroczonych norm
Pływalnia będzie nieczynna trzy dni z powodu przekroczenia norm chloru w wodzie - informuje mieszkańcow Urząd Miejski w Sulejowie. Problem mają rozwiązać już rozpoczęte prace serwisowe.
Planują zamknąć ulicę Wierzejską
Kierowcy w Piotrkowie niedługo będą musieli się liczyć z kolejnym utrudnieniem, tym razem na ul. Wierzejskiej. Trwa tam budowa ronda, która spowoduje zamknięcie tej drogi na wysokości prowadzonych prac.
Zamknięcie i remont ul. Kasztelańskiej
Od środy (23.06) zamknięta zostanie ul. Kasztelańska, na odcinku od ul. Łódzkiej do ul. Wiatracznej. Zamknięcie ulicy spowodowane jest koniecznością przebudowy przepustu i potrwa aż do jesieni.
Dlaczego kasy w TBS-ie są nieczynne?
Od końca marca nieczynne są kasy oraz Biuro Obsługi Klienta w siedzibie piotrkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. O powody ich zamknięcie pytają nasi czytelnicy oraz słuchacze radia Strefa FM. Jak udało się nam ustalić, powodem jest koronawirus i zakażenia wśród pracowników. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej do weekendu majowego, ale jak podkreślają pracownicy spółki wszystkie sprawy da się załatwić zdalnie oraz za pośrednictwem banku lub Poczty Polskiej.
Twardosławicka zamknięta, wymienią nawierzchnię jezdni
Do najbliższej środy (24.03) zamknięta dla ruchu będzie ul. Twardosławicka w Piotrkowie. Jest to związane z zaplanowanym remontem.
DK74 będzie całkowicie zamknięta przez kilka dni
Od poniedziałku (22 marca) zamknięta zostanie DK74 w Solcu między Sulejowem a Żarnowem. Ma to związek z modernizacją Centralnej Magistrali Kolejowej – w tym przypadku chodzi o przebudowę wiaduktu kolejowego nad krajową "74".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat