Artykuły do tagu: Kostromska

Kolejny wypadek przy Lidlu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po godzinie 16 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Koniec dużego remontu. Ulica Wojska Polskiego już przejezdna!
Oficjalnie zakończył się remont ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Całość tej inwestycji kosztowała blisko 12 milionów złotych.
Zderzenie trzech samochodów na Kostromskiej
Do zderzenia nissana, skody i citroena doszło w piątek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Chaos na zamkniętym skrzyżowaniu
Od godzin porannych kierowcy nie przejadą przez skrzyżowanie ulic Kostromskiej z Wojska Polskiego. Spowodowane jest to rozpoczęciem budowy ronda. Mimo rozstawionych znaków zakazu wjazdu kierowcy próbują przejechać w tym miejscu.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
24.08.2023 10:44
Dobra zmiana?
Na skrzyżowaniu ul. Kostromskiej z ul. Modrzewskiego (dojazd do Focus Mall) doszło do istotnej zmiany w organizacji ruchu. Drogowcy wydzielili osobny prawoskręt dla kierowców jadących ul. Kostromską od strony ronda WOŚP.
Rusza przebudowa Wojska Polskiego
Po wymianie wodociągu przyszedł czas na roboty drogowe. Plac budowy, w który kilka tygodni temu zmieniła się na ul. Wojska Polskiego, został już przekazany firmie, która przebuduje drogę na odcinku od Armii Krajowej do Kostromskiej.
Uchwała gotowa. Rondo WOŚP w Piotrkowie coraz bliżej
Nadanie rondu u zbiegu ulic Polnej i Kostromskiej imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabiera coraz realniejszych kształtów. Do Urzędu Miasta trafił już projekt uchwały w tej sprawie.
07.11.2022 14:13
Wyciek gazu w Piotrkowie
Do uszkodzenia gazociągu doszło w poniedziałek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a pogotowie gazowe pracowało nad usunięciem usterki.
Co dalej z feralnym wjazdem przy Kostromskiej? [SONDA]
Wracamy do tematu niezwykle niebezpiecznego wyjazdu z marketu przy ul. Kostromskiej. Tym razem pytamy o Wasze opinie. Czy coś w ty miejscu powinno się zmienić?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat