Artykuły do tagu: Kostromska

Wycinka drzew przy Kostromskiej
Nasza zaniepokojona czytelniczka poinformowała nas o prowadzonej przez spółdzielnię mieszkaniow± wycince drzew przy ul. Kostromskiej. Sytuacja miała miejsce na odcinku pomiędzy ul. Dmowskiego oraz al. Sikorskiego. Zdaniem kobiety drzewa były zdrowe i nie było potrzeby ich usuwania.
Kolejna kraksa przy Lidlu
W tym miejscu regularnie dochodzi do kolizji i dlatego kierowcy powinni tam szczególnie uważać, tym razem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Na szczę¶cie nikt nie ucierpiał.
Trzy auta osobowe zderzyły się przy Lidlu
Do poważnej stłuczki doszło w ¶rodę wieczorem na ulicy Kostromskiej, w pobliżu marketu Lidl.
01.07.2019 08:39
Boisko przy SP 2 gotowe
Od pocz±tku wakacji dzieci i doro¶li mog± korzystać z nowego obiektu sportowego - przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Kostromska) powstał kompleks boisk.
Skrzyżowanie Kostromskiej z Sikorskiego będzie bezkolizyjne
Nowa sygnalizacja pojawi się na skrzyżowaniu Kostromskiej z Sikorskiego. Celem jest poprawa bezpieczeństwa na piotrkowskiej trasie W-Z.
Dachowanie samochodu na rondzie w Piotrkowie
Polonez, którym kierował starszy mężczyzna, dachował. Do zdarzenia doszło w czwartek ok. 14.20 na rondzie Kostromska/Polna w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch osobówek na Kostromskiej
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek po godzinie 17 na ul. Kostromskiej w Piotrkowie.
SP 2 przy Kostromskiej będzie mieć nowe boisko
Przy Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie (ul. Kostromska) powstaje kompleks nowoczesnych boisk - do siatkówki, piłki ręcznej i nożnej oraz koszykówki.
Siedziba piotrkowskiego Biura Powiatowego ARiMR oficjalnie otwarta
Już od kilku dni interesanci Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie mog± załatwiać swoje sprawy w nowej siedzibie instytucji przy ul. Kostromskiej 63. W poniedziałkowe przedpołudnie odbyło się oficjalne otwarcie obiektu.
Stłuczka przy Lidlu. Uszkodzona sygnalizacja
Dwa samochody osobowe zderzyły się w okolicach Lidla przy ul. Kostromskiej. Jedna osoba została poszkodowana.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat