Advertisement

Artykuły do tagu: Wojska Polskiego

05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Remont ulicy Wojska Polskiego na finiszu
Dobiega końca jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Piotrkowie. Chodzi o remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kostromskiej.
Nowe rondo usprawni przejazd?  [ZDJĘCIA]
Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kostromskiej powstaje nowe rondo. Zmiana organizacji ruchu w tym miejscu ma zmniejszyć korki na obu ulicach. Jak postępują prace? Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Uwaga na zamknięcie Armii Krajowej!
W czwartek zamknięty zostanie fragment Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Chodzi o zachodnią nitkę, na części od ronda "Solidarności" do ul. Wojska Polskiego. Już dziś zamknięty został z kolei wjazd na skrzyżowanie z Al. Armii Krajowej od strony ul. Wojska Polskiego.
Tak się zmienia ulica Wojska Polskiego [zdjęcia]
Modernizacja ul. Wojska Polskiego, ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej, wchodzi w decydującą fazę. Na jezdni pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu, po obu stronach układane są chodniki z kostki betonowej, a na skrzyżowaniu z ul. Kostromską trwa budowa ronda. Inwestycja ma zakończyć się w połowie grudnia.
Remont ul. Wojska Polskiego. Czy możliwy będzie dojazd do lokali wyborczych?
Wciąż trwają intensywne prace przy modernizowanym odcinku ul. Wojska Polskiego, m.in. w ostatnich dniach zamknięto skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego z Kostromską, gdzie powstanie rondo. Mieszkańcy zastanawiają się, czy w związku z przeprowadzanym remontem będzie możliwy dojazd do lokali wyborczych, które 15 października będą otwarte w tym miejscu.
Chaos na zamkniętym skrzyżowaniu
Od godzin porannych kierowcy nie przejadą przez skrzyżowanie ulic Kostromskiej z Wojska Polskiego. Spowodowane jest to rozpoczęciem budowy ronda. Mimo rozstawionych znaków zakazu wjazdu kierowcy próbują przejechać w tym miejscu.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
Co się dzieje na Wojska Polskiego?
Trwa modernizacja ul. Wojska Polskiego ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Prace toczą się na kilku frontach. Po wymianie całej magistrali wodociągowej przyszedł czas na roboty drogowe.
Zderzenie osobówek na Wojska Polskiego
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w piątek rano na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat