Advertisement

Artykuły do tagu: zamknięcie

22.11.2023 09:44
Urząd czasowo nieczynny
Mamy ważną informację dla wszystkich, którzy planują załatwiać dzisiaj (22.11.2023) swoje sprawy w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Magistrat przez 1,5 godziny wstrzyma obsługę petentów.
Uwaga na zamknięcie Armii Krajowej!
W czwartek zamknięty zostanie fragment Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Chodzi o zachodnią nitkę, na części od ronda "Solidarności" do ul. Wojska Polskiego. Już dziś zamknięty został z kolei wjazd na skrzyżowanie z Al. Armii Krajowej od strony ul. Wojska Polskiego.
Od dzisiaj zmiana organizacji ruchu
Już jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Tradycyjnie w rejonie piotrkowskich cmentarzy zmieni się organizacja ruchu. Sprawdziliśmy, jak będzie można dojechać na groby swoich bliskich.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Ważne zmiany na ulicy Roosevelta
Przebudowa ul. Roosevelta wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku rozszerzone zostaną prowadzone w tym miejscu prace drogowe.
Zamknęli drogę powiatową
Na około tydzień zamknięta została dla ruchu pojazdów droga powiatowa w Gościmowicach II w gminie Moszczenica. Aby dojechać do tej miejscowości, należy skorzystać z objazdu przez miejscowość Powęziny.
Uwaga pacjenci! Jedna z usług szpitala chwilowo zawieszona
Ważne informacje dla pacjentów Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. W najbliższych dniach nieczynny będzie tamtejszy punkt pobrań.
Do kiedy zamknięty będzie przejazd na Słowackiego?
Do najbliższej środy zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ma to związek z zaplanowanym remontem.
Zamykają odcinek ulicy Słowackiego
W związku z realizacją kolejnego etapu modernizacji ul. Słowackiego, od dzisiaj na około miesiąc droga na odcinku od ul. Zamenhofa do pętli autobusowej zostanie wyłączona z ruchu. Zmieni się również trasa kursowania autobusów linii 0, 7, 8 i 10.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat