Artykuły do tagu: Urząd Miasta

Zmienią się godziny funkcjonowania Urzędu Miasta
Od lipca zmienią się godziny funkcjonowania Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Zmiany wynikają z potrzeb mieszkańców i mają ułatwić załatwienie wszystkich spraw w piotrkowskim magistracie.
XXIV Spartakiada Władz Samorządowych
Gmina Grabica była gospodarzem XXIV Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego w strzelectwie. Nie zabrakło reprezentacji samorządu powiatu piotrkowskiego oraz miasta Piotrków Trybunalski.
Mieszkańcy zgłosili 29 projektów
Przez trzy tygodnie piotrkowianie mogli zgłaszać swoje projekty do Budżetu Obywatelskiego na 2025 rok. Do urzędu wpłynęło 29 prawidłowo złożonych wniosków, które teraz będą poddane ocenie. Ich weryfikacja potrwa do 30 sierpnia.
Otwarcie nowej kadencji rady miasta: Ślubowanie i pierwsze decyzje kadrowe
Pierwsze posiedzenie nowego składu rady miejskiej rozpoczęło się w poniedziałek o godzinie 10. Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu społeczność miała okazję wybrać nowego lidera.
Miasto przyznało stypendia sportowe. Do kogo trafią pieniądze?
2 miliony 7 tysięcy złotych - tyle w 2024 roku Urząd Miasta w Piotrkowie planuje przeznaczyć na wypłatę stypendiów sportowych dla zawodników reprezentujących piotrkowskie kluby. Zdecydowanie najwięcej środków przeznaczono dla szczypiornistów Piotrkowianina.
Radni zdecydowali. Przyszłoroczny budżet przyjęty
Przy czternastu głosach za, ośmiu przeciw i jednym wstrzymującym piotrkowscy radni przyjęli budżet miasta na 2024 rok. Głosowanie w tej sprawie odbyło się na środowej sesji Rady Miasta.
Awaria ważnego systemu! Jeden z referatów wstrzymał obsługę
W Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim niemożliwe jest obecnie załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdów. Urzędnicy tłumaczą to awarią systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców CEPiK. Referat Komunikacji wstrzymał w związku z tym obsługę interesantów do odwołania.
Czy w Piotrkowie istnieje problem z oświetleniem ulic?
Twierdząco na to pytanie odpowiadają przedstawiciele piotrkowskiej grupy referendalnej, którzy w poniedziałek (27.11) w imieniu mieszkańców Piotrkowa złożyli petycję do prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Dotyczy ona problemu włączania miejskiego oświetlenia w godzinach, kiedy zapada zmrok.
22.11.2023 09:44
Urząd czasowo nieczynny
Mamy ważną informację dla wszystkich, którzy planują załatwiać dzisiaj (22.11.2023) swoje sprawy w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Magistrat przez 1,5 godziny wstrzyma obsługę petentów.
Chcą częściowo darmowego parkowania na terenie miasta
We wtorkowe popołudnie (14.11) grupa Referendum Piotrków Trybunalski 2023 zorganizowała konferencję, podczas której poinformowała o swojej nowej inicjatywie. Jej przedstawiciele chcą wprowadzenia 60 minut bezpłatnego parkowania na terenie Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat