Artykuły do tagu: Dzień

Rajdem rowerowym
Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy przypada na trzeci piątek maja. Z tej okazji nauczyciele wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie wybrali się na rajd rowerowy.
Nakręć się na zieleń, wymień nakrętki na rośliny!
Kolejna edycja proekologicznej akcji "Nakręć się na zieleń", mieszkańcy regionu będą mogli wymienić plastikowe nakrętki na miododajne rośliny.
Aktywnie na rzecz recyklingu
W 2023 roku Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim poddał recyklingowi 124,65 t odpadów, co stanowi 51,42 proc. wszystkich wytwarzanych odpadów. W ramach założonych celów strategii zrównoważonego rozwoju NEPI Rockcastle, właściciel centrum dąży, by w 2025 roku 60 proc. wygenerowanych odpadów miało możliwość przetworzenia. W ramach działań na rzecz recyklingu w 2023 roku galeria zorganizowała m.in. akcję #Śmiecioodpowiedzialni we współpracy z lokalnymi zakładami usług komunalnych.
Spotkanie dla kobiet w gminie Sulejów
Kolejne atrakcje z okazji Dnia Kobiet zostały przygotowane na terenie gminy Sulejów. Już w najbliższy weekend panie będą mogły się spotkać w sali OSP w Kole oraz w Krzewinach.
Wyjątkowy koncert specjalnie dla pań
To będzie wieczór pełen muzycznych doznań. Katarzyna Kołodziejczyk wystąpi przed publicznością z gminy Sulejów i okolic. Artystka zaprezentuje się w repertuarze, przygotowanym specjalnie z okazji Dnia Kobiet.
Spektakl na Dzień Kobiet
Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. 7 marca na deskach sceny moszczenickiego Gminnego Ośrodka Kultury wystawiony będzie spektakl komediowy pt. "Biuro (nie)matrymonialne". Sztuka w wykonaniu aktorów Teatru w Sam Raz będzie prezentem z okazji dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet.
Dzień Kobiet na Mazurach - zadbaj o swoją ukochaną i zabierz ja na niezapomniany wyjazd!
Mazury – kraina niczym z bajki, gdzie błękit jezior splata się z zielenią lasów, tworząc scenerię niczym z egzotycznego raju. To miejsce, gdzie natura odsłania swe najpiękniejsze oblicze, zapraszając na magiczną podróż pełną niezapomnianych przeżyć.
Dzień Nauki z mediateką już za nami
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie świętowała Dzień Nauki Polskiej. Z tej okazji przygotowano szereg rozmaitych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko.
Dzień Nauki w piotrkowskiej mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie będzie świętować Dzień Nauki Polskiej. Atrakcje dla najmłodszych i nie tylko będą czekać już w sobotę (17.02) od godziny 12:00 w piotrkowskiej mediatece.
Świętowali piotrkowscy krwiodawcy
W weekend w budynku Starostwa Powiatowego piotrkowscy krwiodawcy obchodzili ogólnopolski Dzień Honorowych Dawców Krwi. Podczas spotkania uhonorowano wyjątkowe osoby za ich bezinteresowny wkład w ratowanie życia poprzez regularne oddawanie życiodajnego płynu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat