Advertisement

Artykuły do tagu: Dzień

Wyróżnienia dla pracowników socjalnych [ZDJĘCIA]
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w poniedziałek z pracownikami placówek pomocy społecznej spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
OEA zaprasza na Dzień Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w 13 listopada  na koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
Ćwiczyli ratowanie życia
W Szkole Podstawowej nr 3 w czwartek odbyła się lekcja resuscytacji z okazji Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca. Młodzież miała okazję nie tylko wysłuchać prelekcji na temat pierwszej pomocy, ale także samemu ją poćwiczyć.
Świętowali i nagradzali
Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej zorganizowano w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich oraz w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy. Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym przygotowali okolicznościowe akademie.
Kremówki w Piotrkowie na Dzień Papieski
Z okazji XXII Dnia Papieskiego, wolontariusze z sześćdziesięciu Szkolnych Kół Caritas z terenu archidiecezji łódzkiej zapraszają na papieskie kremówki. Nabyć będzie je można także w piotrkowskich kościołach.
Nagrody dla piotrkowskich nauczycieli [ZDJĘCIA]
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji prezydent rokrocznie wyróżnia nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi z miejskich placówek oświatowych. W tym roku nagrody odebrało 95 osób.
Nauczyciel też dziecko, czyli kto jest kim?
W dość niecodzienny sposób obchodzili Święto Edukacji Narodowej uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11. W przeddzień święta, 13 października, zorganizowano multimedialny konkurs klasowy pod hasłem „Nauczyciel też dziecko, czyli kto jest kim?”.
Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca już wkrótce!
Po raz kolejny Punkt Europe Direct w Piotrkowie Trybunalskim, działający przy Stowarzyszeniu Eurocentrum organizuje wydarzenie z okazji Dnia Przywracania Czynności Serca.
Wystawa na Dzień Papieski
W najbliższą niedzielę w całej Polsce obchodzony jest Dzień Papieski. To coroczne nawiązanie do rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrkową. Z tej okazji na parkanie kościoła farnego w Piotrkowie przy Krakowskim Przedmieściu, prezentowana jest plenerowa wystawa opowiadająca o życiu i dokonaniach Karola Wojtyły.
Podziękowania dla nauczycieli i wyróżnienia dla uczniów
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano w tym roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Z tej okazji władze powiatu podziękowały za całoroczną pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom powiatowych szkół.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat