Artykuły do tagu: SP12

09.11.2021 13:08
COVID-19 w podstawówce
Potwierdzono kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w piotrkowskiej szkole. Tym razem chodzi o SP nr 12. Wystąpienie COVID-19 potwierdzono u nauczyciela pracującego w placówce, a kwarantanną objęto kilka klas.
Egzamin ósmoklasisty. SP 12 najlepsza w Piotrkowie!
Urząd Miasta w Piotrkowie opublikował wyniki egzaminu ósmoklasistów w podziałem na szkoły podstawowe prowadzone przez samorząd. Najlepiej spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie.
Z rakiem trzeba walczyć. Patrykowi pomagają dobrzy ludzie, Ty też możesz
Patryk Wysmyk jest nastolatkiem z Piotrkowa, u którego ponad 3 lata temu wykryto złośliwy nowotwór. Intensywne leczenie zakończyło się sukcesem w lipcu 2017 roku. Niestety rok później okazało się, że choroba wróciła. Teraz chłopiec i jego rodzina znów muszą walczyć o powrót do normalności. O codziennej walce o zdrowie i życie rozmawialiśmy z mamą Patryka, panią Grażyną.
Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 12
To nie był łatwy rok szkolny. Najpierw strajk nauczycieli, potem obawy, czy wszyscy zdążą poprawić oceny. Na szczęście już się skończył. W środę 19 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim rok szkolny zakończyło 10 666 uczniów - 5259 w szkołach podstawowych, 623 w gimnazjach, 139 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i 4645 w szkołach ponadgimnazjalnych.
Zimowiska nie będzie. Czy rodzice odzyskają pieniądze?
Grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 nie pojedzie w tym roku na ferie zimowe. Wyjazd miało zorganizować biuro podróży, pieniądze na wycieczkę zostały wpłacone, ale… Kilka dni przed wyjazdem zmarł właściciel firmy, która organizuje zimowy wypoczynek.
Piłkarki ręczne z SP 12 najlepsze w województwie
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt odbył się 7 grudnia w Łodzi. Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie wygrały turniej, zostając najlepszą drużyną żeńską województwa łódzkiego.
Opowieść wigilijna w wykonaniu uczniów SP 12
W poniedziałek po raz ostatni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowali spektakl oparty na powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna". Przedstawienie przygotowane zostało z okazji oświatowego spotkania opłatkowego, które odbyło się w piątek 12 stycznia.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Awantura o orlika przy SP 12
Niektórzy mieszkańcy Piotrkowa nie kryją oburzenia godzinami otwarcia orlika przy Szkole Podstawowej nr 12 (ul. Belzacka). Na ogrodzeniu boiska pojawiła się kartka z godzinami otwarcia boiska w okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia (poniedziałek-piątek: 13.00 – 20.00, w soboty i niedziele od 10.00 do 17.00). Na facebookowej grupie, skupiającej ponad 8 tysięcy piotrkowian, pojawiło się kilka krytycznych komentarzy. "Orlik powinien być otwierany skoro świt", "Porażka", "Pewnie chodzi o kasę". No właśnie... o co chodzi? Sprawdzamy.
Podążają śladami przodków
W środę w szkole podstawowej nr 12 w Piotrkowie odbyło się uroczyste podsumowanie działań związanych z obchodami jubileuszu 800-lecia miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat