Artykuły do tagu: CIT

Bilety Intercity – najlepsze porady dla podróżnych
Podróżowanie pociągami PKP Intercity to jedna z najwygodniejszych opcji przemieszczenia się między dużymi polskimi miastami, a także za granicę. Dzięki ofercie Intercity można liczyć na szybką i wygodną podróż, jak również łatwy proces zakupu biletu. Jak zdobyć najlepsze miejsca i co warto wiedzieć, by najlepiej przygotować się do trasy?
Śladami powstańców styczniowych
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie. Będzie to spacer odnoszący się do historii grodu trybunalskiego. Nawiązując do 161 rocznicy powstania styczniowego przejdziemy szlakiem powstańców.
W gościach u króla Zygmunta
W minioną sobotę zainteresowani przeszłością trybunalskiego grodu już po raz kolejny w tym roku, mogli uczestniczyć w zwiedzaniu piotrkowskiego Muzeum.
CIT zaprasza na astronomiczny seans
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza wszystkich piotrkowian na seans astronomiczny, który w sobotę (11.02) odbędzie się w planetarium w I Liceum Ogólnokształcącym.
14.01.2023 10:37
Spaceruj z CIT-em
W sobotę (14.01.2022) o godzinie 14:00 przedstawiciele piotrkowskiego Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na pierwszy w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem. Tym razem jego celem będzie Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.
Obejrzyj gwiazdy z CIT-em
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na seans astronomiczny do piotrkowskiego planetarium. Wydarzenie zaplanowano 26 listopada, a zapisy już się rozpoczęły.
14.11.2022 12:04
Jesienny recital w MOK
Jesienne wieczory to świetny czas na spotkanie z dobrą muzyką.
Samorządy otrzymają 1,5 mln zł na cyfryzację
Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – platformę, która połączy dostawców rozwiązań z obszaru Smart City z potrzebami technologicznymi gmin i powiatów. W jednym miejscu samorządowiec może porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.
W Piotrkowie turystów nie brakuje
Piotrków nie jest, i pewnie w najbliższych latach nie będzie turystycznym zagłębiem, do którego co roku będą przyjeżdżać setki tysięcy ludzi. Nie oznacza to jednak, że turystów w Piotrkowie nie ma. Są, a po dwóch latach pandemicznej przerwy, z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. Co ważniejsze, większość przyjezdnych bardzo pozytywnie odbiera gród trybunalski.
O twórcach architektury z CIT-em
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie organizuje w sobotę, 16 lipca, kolejny spacer z przewodnikiem. Tym razem uczestnicy spotkania poznają miejsca, gdzie mieszkali i pracowali piotrkowscy twórcy architektury.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat