Artykuły do tagu: Roosevelta

Pierwszy etap remontu ulicy Roosevelta za nami
Zakończyła się kompleksowa przebudowa ul. Roosevelta w Piotrkowie na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta. W środę (15 maja) odbył się odbiór inwestycji.
Przebudowa ulicy Roosevelta. Niebawem rozpocznie się drugi etap
Za około dwa miesiące zakończą się prace związane z przebudową ulicy Roosevelta w Piotrkowie na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta. Z kolei na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się drugi etap modernizacji, tym razem na odcinku od ulicy Towarowej do Ronda Żołnierzy Wyklętych.
Mieszkańcy Granicznej protestują!
W środę po południu mieszkańcy ulicy Granicznej zorganizowali spotkanie z mediami. Sprzeciwiają się zamknięciu dojazdu do ulicy Roosevelta.
Na Roosevelta znów jeździmy wahadłowo
Na ul. Roosevelta powrócił ruch wahadłowy. To za sprawą wznowienia działań na modernizowanym fragmencie drogi. Pod koniec ubiegłego roku wstrzymano prace na odcinku od ulicy Wroniej do granic miasta, ze względu na panujące warunki atmosferyczne. Tym samym usunięto sygnalizację, która sterowała ruchem wahadłowym. Urzędnicy podkreślają, że zaawansowanie prac znacząco wyprzedzało założony harmonogram prac, więc taki manewr był możliwy.
Jeżdżąc samochodem ulicami Piotrkowa Trybunalskiego, warto bacznie obserwować drogę. Topniejący śnieg odsłonił liczne dziury i wyrwy. Przybywa ich z dnia na dzień. - Niektóre z nich są ogromne. Uważajcie, by nie urwać koła - napisał do nas jeden z naszych czytelników.
Wahadło czasowo usunięte. Co się dzieje na Roosevelta?
Z przebudowywanego fragmentu ulicy Roosevelta usunięto sygnalizację świetlną, która sterowała ruchem wahadłowym. To efekt szybszego niż zakłada harmonogram przebiegu inwestycji. Sygnalizacja powróci na modernizowany odcinek, kiedy drogowcy rozpoczną frezowanie oraz przebudowę zachodniego pasa ruchu
Co dzieje się na Roosevelta?
Trwają prace drogowe na modernizowanej ul. Roosevelta. Na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta, po wschodniej stronie drogi, ułożono już pierwsze warstwy asfaltu.
Ważne zmiany na ulicy Roosevelta
Przebudowa ul. Roosevelta wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku rozszerzone zostaną prowadzone w tym miejscu prace drogowe.
Rusza ważna przebudowa w Piotrkowie. Uwaga na utrudnienia!
W Piotrkowie rozpoczęła się przebudowa ul. Roosevelta. Pierwszy etap obejmie modernizację odcinka od ul. Wroniej do granic miasta. W tym rejonie kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.
Przejazd na ul. Roosevelta już otwarty
Awaria pociągu, do której doszło w czwartek (22.06.2023) rano w Piotrkowie Trybunalskim na przejeździe kolejowym na ul. Roosevelta nie utrudnia już podróży kierowcom. Przejazd został otwarty.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat