Advertisement

Artykuły do tagu: Złote Gody

Małżeństwa z 50-letnim stażem odebrały medale
Aż 29 par z gminy Rozprza obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. Uroczystość z wręczeniem Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie poprowadziła Urszula Wiśniewska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rozprzy.
Świętowali żelazne i złote jubileusze
Cztery pary z Piotrkowa Trybunalskiego świętowały w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.
50 lat razem. Złote Gody w Piotrkowie
Pół wieku wspólnego życia małżeńskiego świętowały w czwartek dwie piotrkowskie pary. Uroczystości „Złotych Godów” odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Trzy piotrkowskie pary świętowały w sobotę 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość "Złotych Godów" odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Świętowali złote i diamentowe gody
Pary małżeńskie z terenu gminy Czarnocin obchodziły uroczystość jubileuszu 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku w pięć małżeństw świętowało złote gody, a trzy - diamentowe. Z rąk wójta gminy Czarnocin Romana Miksy jubilaci odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz upominki.
Świętowali jubileusz 50-lecia małżeństwa
W niezwykle uroczystej oprawie 10 par żyjących na terenie gminy Łęki Szlacheckie świętowało w sobotę jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Żelazne Gody w USC [ZDJĘCIA]
Siedem piotrkowskich par świętowało w sobotę (19.11) jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Świętowały małżeństwa z 50-letnim stażem
13 par małżeńskich świętowało we wtorek (11.10.2022 ) w Wolborzu jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale Prezydenta RP wręczył jubilatom burmistrz Andrzej Jaros.
Złote Gody w Grabicy [ZDJĘCIA]
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się 7 października w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.
Sześć par świętowało w sobotę (17.09) w Urzędzie Stanu Cywilnego „Złote” jubileusze, czyli pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat