Artykuły do tagu: jubileusz

„Czterdzieści”, czyli 40-lecie pracy twórczej Juliusza Marwega
„Czterdzieści” to tytuł wystawy malarstwa Juliusza Marwega z okazji 40-lecia pracy twórczej artysty. W piątek w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych odbył się wernisaż wystawy.
Wystawy piotrkowskich artystów w ODA
2022 rok w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie rozpoczyna się od wystaw rodzimych artystów. W styczniu w galeriach ODA będzie można oglądać wystawy Juliusza Marwega oraz Joanny Rusin.
Kolejna piotrkowianka świętuje setne urodziny
8 stycznia 1922 roku urodziła się pani Kamilla Bonarska. W przeddzień urodzin dostojną jubilatkę odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak.
04.01.2022 11:43
100 lat pani Wiktorii
Rozpoczęcie Nowego Roku przyniosło kolejną jubileuszową uroczystość w Piotrkowie. Setne urodziny obchodziła pani Wiktoria Biegała.
29.12.2021 08:05
100 lat pani Henryki
Pani Henryka Rutowicz w minioną sobotę (25.12) świętowała swoje setne urodziny. Z tej okazji piotrkowiankę odwiedzili prezydent Krzysztof Chojniak oraz Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
Jubileusz małżeńskie w Woli Krzysztoporskiej
Usłyszeć takie słowa od żony, i to po 50 latach wspólnego życia – bezcenne. 24 pary małżeńskie z terenu gminy Wola Krzysztoporska obchodziły w grudniu tzw. złote gody, czyli jubileusz 50-lecia małżeństwa.
V-lecie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców
Piotrkowskie stowarzyszenie "Krwinka" hucznie obchodziło piątą rocznicę swojego istnienia. Uroczystości jubileuszowe, które zorganizowano w Sulejowie, nie mogły obyć się oczywiście bez akcji krwiodawstwa.
Sztandar dla honorowych krwiodawców
Piotrkowski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża świętował w piątkowy wieczór jubileusz 45-lecia swojego istnienia. Najważniejszym elementem uroczystości było przekazanie krwiodawcom sztandaru.
10 lat zespołu Grabiczanie
Ludowy Zespół "Grabiczanie" obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę swojego istnienia. Wyjątkową rocznicę muzycy uczcili najlepiej jak mogli - wyjątkowym koncertem.
Gorzkowice uczciły 100-lecie orkiestry
Wyjątkowy jubileusz świętuje w tym roku Gminna Orkiestra Dęta z Gorzkowic. Swoimi dźwiękami uświetnia bowiem ważne wydarzenia z życia naszego regionu już od 100 lat. Z tej okazji w sobotę (20.11.2021) zorganizowano uroczysty koncert. W kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach artyści zabrali słuchaczy w muzyczną podróż. Nie obyło się też bez urodzinowych życzeń, nagród i wyróżnień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat