Advertisement

Artykuły do tagu: jubileusz

Jubileusz Młodzieżowej Orkiestry Dętej
Dźwięk trąbek, klarnetów, saksofonów i bębnów zabrzmiał w sobotni (18.11.2023) wieczór w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy. Swój Jubileusz 20-lecia działalności świętowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica. Słowa piosenki „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” oddają to, co działo się podczas uroczystości. B
50 lat piotrkowskiego przedszkola
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piotrkowie świętowało w środę jubileusz 50-lecia istnienia.
13 par świętuje jubileusze
Złote gody świętuje w tym roku trzynaście par z miasta i gminy Wolbórz. Z okazji 50. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego burmistrz Andrzej Jaros uhonorował jubilatów prezydenckimi medalami.
13.11.2023 08:41
20-lecie Kliniki Wolmed
Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień Wolmed, obecnie Wolmed Sp. z o.o., świętowała 20-lecie istnienia. Obecnie klinika jest jednym z wiodących ośrodków psychiatrycznych i terapeutycznych w regionie, oferując opiekę na najwyższym poziomie. Szpital ma łącznie 60 łóżek i rocznie udziela około 1200 hospitalizacji dla pacjentów na sześciu oddziałach. Wolmed to też 13 poradni w regionie, które rocznie udzielają ok. 43 tysięcy świadczeń.
24.10.2023 09:04
Świętowali Złote Gody
Aż czternaście piotrkowskich par świętowało w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim jubileusz "Złotych Godów". W tej podniosłej chwili towarzyszyli im bliscy oraz rodzina. Jubilaci otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz okolicznościowe upominki.
19.10.2023 08:14
Konferencja na 750-lecie
Konferencja naukowa dotycząca 750-lecia nadania praw miejskich Wolborzowi, odbędzie się w piątek (20.10.2023) w Wolborskim Centrum Kultury. Spotkanie będzie połączone z promocją nowej książki o Wolborzu.
Koncert jubileuszowy Miejskiej Orkiestry Dętej
Miejska Orkiestra Dęta kończy w tym roku piętnaście lat. Z okazji swojego jubileuszu muzycy zapraszają na urodzinowy koncert. Zaplanowano go już w najbliższa sobotę o godz. 18:00.
Powiat piotrkowski świętował swoje 25-lecie
Międzynarodowy Koncert Letni "Powiat folklorem malowany" zorganizowano w sobotę z okazji 25-lecia istnienia powiatu piotrkowskiego. Swój jubileusz samorząd powiatowy świętował wspólnie z mieszkańcami na terenie parku przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu.
Polfa świętuje swoje 200-lecie nowymi inwestycjami
Historia polskiej farmaceutyki nierozerwanie związana jest ze stołeczną Polfą Tarchomin. Spółka, świętująca właśnie 200-setne urodziny, wprowadziła na nasz rynek penicylinę (1948 r.), uruchomiła produkcję insuliny (1953 r.), a ostatnio istotnie przyczyniła się do pokonania pandemii. Legendarna marka w kolejne stulecie swego istnienia wchodzi z ambitnymi projektami inwestycyjnymi, na czele z Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych.
19.06.2023 09:28
Skończyli 90 lat
Jubileusz 90-lecia działalności świętowali w miniony weekend druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubiaszowa. W uroczystościach wzięło udział wielu gości, w tym zaprzyjaźnione jednostki OSP z gmin Tomaszów, Sulejów i Moszczenica.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat