Advertisement

Artykuły do tagu: jubileusz

Świętowali złote i diamentowe gody
Pary małżeńskie z terenu gminy Czarnocin obchodziły uroczystość jubileuszu 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku w pięć małżeństw świętowało złote gody, a trzy - diamentowe. Z rąk wójta gminy Czarnocin Romana Miksy jubilaci odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz upominki.
Świętowali jubileusz 50-lecia małżeństwa
W niezwykle uroczystej oprawie 10 par żyjących na terenie gminy Łęki Szlacheckie świętowało w sobotę jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Żelazne Gody w USC [ZDJĘCIA]
Siedem piotrkowskich par świętowało w sobotę (19.11) jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Jubileusz 100-lecia klubu Włókniarz Moszczenica [DUŻO ZDJĘĆ]
W minioną sobotę (12 listopada 2022r.) Włókniarz Moszczenica świętował 100-lecie istnienia klubu. Nie zabrakło sportowych emocji, duchowych przeżyć i sentymentalnych podróży w przeszłość. Patrząc na frekwencję, stulatek ma się bardzo dobrze.
05.11.2022 19:12
Stulecie KGW Gomulin
Koło Gospodyń Wiejskich w Gomulinie to najstarsze koło działające na terenie gminy Wola Krzysztoporska i trzecie co do stażu w powiecie piotrkowskim. W tym roku KGW Gomulin świętuje stulecie. Z tej okazji w tamtejszej sali OSP zorganizowano wyjątkową uroczystość.
Świętowały małżeństwa z 50-letnim stażem
13 par małżeńskich świętowało we wtorek (11.10.2022 ) w Wolborzu jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale Prezydenta RP wręczył jubilatom burmistrz Andrzej Jaros.
11.10.2022 10:29
S-KOŃ-czyli 25 lat
Za nami jubileusz 25-lecia Technikum Hodowli Koni w Wolborzu. W związku z tym wyjątkowym świętem szkołę odwiedzili absolwenci z całej Polski oraz miłośnicy koni.
50 lat Domu Kultury w Wolborzu
W Wolborskim Centrum Kultury odbyła się w czwartek (29.09.2022) gala jubileuszowa poświęcona 50-leciu tej instytucji. Cały 2022 rok to wydarzenia większe i mniejsze organizowane w WCK pod hasłem roku jubileuszowego. Otwierająca galę Kamila Dubilas zabrała publiczność w wyjątkową podróż po przeszłości, wracając pamięcią i fotografiami do wydarzeń kulturalnych sprzed 50 lat
OSP w Dąbrowie nad Czarną ma 100 lat!
Uroczyste obchody jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie nad Czarną, odbyły się w gminie Aleksandrów. Na początek świętujący wzięli udział w eucharystii, po której, przy akompaniamencie orkiestry dętej OSP Żarnowica, odbył się przemarsz pododdziałów oraz zaproszonych gości na plac przy remizie strażackiej. Tam złożony został meldunek o gotowości pododdziałów do rozpoczęcia uroczystego apelu z okazji 100-lecia OSP. Następnie wciągnięto na maszt flagę państwową, a przybyłych gości powitali wójt gminy Aleksandrów Paweł Mamrot oraz prezes OSP w Dąbrowie nad Czarną dh Michał Nejman.
80 lat OSP w Straszowie [ZDJĘCIA]
Ochotnicza Straż Pożarna w Straszowie w gminie Rozprza świętuje w tym roku jubileusz 80. rocznicy powstania. Z tej okazji w sobotę zorganizowano uroczystości urodzinowe.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat