Advertisement

Artykuły do tagu: USC

Sala ślubów już po remoncie
Młode pary, które planują zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grabicy, czeka miła niespodzianka. Właśnie oddano do użytku, po generalnym remoncie tamtejszą salę ślubów.
Pandemia w Piotrkowie: więcej zgonów, a mniej urodzeń
Więcej zgonów i małżeństw, a mniej urodzeń - to bilans z piotrkowskiego Urzędu Stanu Cywilnego za 2021 rok.
Uczyli się ratować życie
W Szkole Podstawowej nr 3 w poniedziałek odbyła się lekcja resuscytacji z okazji Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca. Młodzież miała okazję nie tylko wysłuchać prelekcji na temat pierwszej pomocy, ale także samemu ją poćwiczyć.
Złote małżeństwa w USC
Trzy piotrkowskie pary świętowały w środę (22.09) 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Książka na weekend – opowieść o bokserze z Auschwitz
W tym tygodniu proponujemy dwie książki, których tematyka wiąże się z czasem II wojny światowej i z życiem w obozach. Opowieść o bokserze z Auschwitz doczekała się także ekranizacji, którą można będzie obejrzeć w kinach. Do tego zestawu dokładamy jeszcze jedną propozycję – thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem.
17.06.2021 07:44
Przeżyli razem 50 lat
Pięć piotrkowskich par świętowało w środę (16.06) 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość "Złotych Godów" zorganizowano, w dwóch turach, w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Wzrasta liczba zgonów w Piotrkowie
W ubiegłym roku w październiku zmarło 87 osób, a w tym do 26.10 już 112. To stała tendencja, w sierpniu tego roku zmarło o 18 osób więcej niż w 2019, a we wrześniu o 15.
Jak uzyskać akt zgonu? USC w Woli Krzysztoporskiej informuje
Urząd Stanu Cywilnego w Woli Krzysztoporskiej informuje, że rejestracja zgonów i sporządzanie aktów zgonu są realizowane w tutejszym USC po wcześniejszym kontakcie z pracownikiem Urzędu pod numerami telefonów: 44 616-39-80 lub 44 616-39-81.
Piotrkowianka pisała o obozie w Auschwitz – Birkenau
Dokładnie 75 lat temu 27 stycznia 1945 roku wojska radzieckie wyzwoliły obóz Auschwitz – Birkenau. O tym co działo się w Oświęcimiu w czasie II wojny światowej możemy przeczytać we wstrząsającej autobiograficznej relacji piotrkowianki Seweryny Szmaglewskiej „Dymy nad Birkenau”.
50 lat pożycia małżeńskiego. Uroczystość w USC
6 par otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość odbyła się w sobotę w USC w Piotrkowie. Odznaczenia w imieniu Prezydenta RP wręczał prezydent miasta Krzysztof Chojniak.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat