50 lat temu przysięgli sobie miłość

Poniedziałek, 27 maja 20241
Pięć piotrkowskich par obchodziło w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. To wyjątkowe rocznice, bo małżonkowie są razem od 50 lat. Uroczystości "Złotych Godów" odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Jubileusz "Złotych Godów" czyli 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali:

 

Eleonora i Waldemar Domarańczykowie,
Anna i Stanisław Flotynowie,
Janina i Krzysztof Golcowie,
Anna i Lech Kaźmierczakowie,
Elżbieta i Ludomir Pencinowie.


W trakcie uroczystości jubilaci spotkali się z prezydentem miasta, Juliuszem Wiernickim. Prezydent złożył małżonkom serdeczne życzenia i gratulacje oraz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała również list gratulacyjny oraz kwiaty. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

młoda ~młoda (Gość)31.05.2024 13:16

Przysiąc przysięgali, ale czy dotrzymali słowa? i, że Cię nie opuszczę aż do śmierci to może być dotrzymane, ale czy na pewno w miłości?

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat