Artykuły do tagu: Droga

Żeromskiego zamknięta od piątku
W związku z rozpoczynającą się modernizacją ul. Żeromskiego, od najbliższego piątku (24.05.2024) na okres trwania robót droga na odcinku od ronda Trybusa do ronda Żołnierzy Wyklętych zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięcie tego odcinka powoduje zmianę trasy przejazdu od piątku autobusów linii: 0, 5, 6, 8, 9, 10. Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Piotrkowa wyłoniona firma budowlana będzie musiała zrealizować zadanie do 7 listopada 2024 r.
Zderzenie z łosiem na S8
Zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze ekspresowej S8. Do wypadku doszło w poniedziałek nad ranem na wysokości Wolborza.
Jabłko, czy cytryna? Niecodzienna akcja policji
We wtorkowe przedpołudnie kierowcy, którzy poruszali się po drogach Piotrkowa napotkali na niecodzienną akcję policji we współpracy z Prywatnym Przedszkolem Villa Bambini. Niektórzy z nich mieli sporo szczęścia. Zamiast mandatu otrzymali... cytrynę.
Pracownicy magazynu zablokowali DK 74
Droga krajowa numer 74 jest zablokowana. Trwa protest pracowników magazynów Kaufland w Rokszycach.
Pracownicy magazynu będą protestować. Zablokują drogę krajową
Pracownicy magazynu centralnego Kaufland pod Piotrkowem będą protestować. W związku z tym, w piątek zablokują drogę krajową 74 na wysokości Rokszyc. Utrudnienia na trasie Piotrków - Bełchatów mogą potrwać nawet go godziny 22.00.
Tłumy na drodze krzyżowej ulicami Piotrkowa
Już po raz kolejny na ulicach Piotrkowa przeżywaliśmy Misterium Męki Pańskiej. W tym roku również tradycyjnie mogliśmy zobaczyć inscenizowaną drogę krzyżową.
Trzecia Droga zaprezentowała kandydatów do Sejmiku
Komitet koalicyjny Trzecia Droga zaprezentował swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego w kwietniowych wyborach samorządowych. Tym samym oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą.
„Dotychczas bardzo wiele się na ten temat mówiło”. Co z budową S12?
Co z budową drogi ekspresowej S12 w naszym regionie? Na temat tej inwestycji mówił w Piotrkowie minister infrastruktury Dariusz Klimczak, podczas otwarcia Powiatowego Centrum Przesiadkowego.
Remontują drogę przy magazynach
Trwają prace związane z przebudową drogi przy magazynach Kaufland w Rokszycach. Zgodnie z porozumieniem z Gminą Wola Krzysztoporska, firma wykonuje to zadanie na własny koszt.
Kolejny protest rolników. Tym razem na ważnej drodze
Rolnicy z naszego regionu zapowiedzieli kolejny protest. Tym razem wjadą na drogę ekspresową S8, a dokładnie na łącznik z autostradą A1.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat