Advertisement

Artykuły do tagu: Modernizacja

25.09.2023 09:17
Już po remoncie
Nowa, gładka jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i progi zwalniające. Tak wygląda teraz zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Inwestycja już się zakończyła.
Wyremontowali budynek sądu
Budynek Sądu Okręgowego przy ul. Toruńskiej w Piotrkowie Trybunalskim został wyremontowany. Piotrkowianie mogli obserwować postępujące prace w ostatnich tygodniach. Od niedawna można już z kolei podziwiać fasadę obiektu w odświeżonej odsłonie.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
06.09.2023 08:16
Zyska nowy blask
Kapliczka przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej to jedna z najbardziej okazałych i charakterystycznych miejsc na terenie Piotrkowa. Jej stan techniczny nie jest najlepszy. Teraz jednak ma się to zmienić.
Uczniowie
Dzieci po wakacyjnej przerwie rozpoczęły nowy rok szkolny. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie to powrót do placówki po rocznej przerwie. W tym czasie szkoła przeszła gruntowną modernizację.
Chcą zmodernizować 30 dróg
W Sulejowie kończy się pierwszy etap przebudowy gminnych dróg, na które urzędnicy pozyskali dofinansowanie z Polskiego Ładu. Aktualnie drogowcy kończą przebudowę ulic Królowej Jadwigi i Kazimierza Jagiellończyka na terenie Podklasztorza.
Ważne zmiany na ulicy Roosevelta
Przebudowa ul. Roosevelta wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku rozszerzone zostaną prowadzone w tym miejscu prace drogowe.
22.08.2023 08:04
Staw po renowacji
Zakończyły się prace przy stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Inwestycja polegała na umocnieniu skarp, a w jej ramach w tym miejscu zainstalowano kamienne gabiony.
Czy zdążą przed pierwszym dzwonkiem?
Wakacje powoli dobiegają końca i niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Uczniowie wrócą do ławek w swoich placówkach. Czy do swojej szkoły wrócą dzieci i młodzież kształcąca się Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie? To pytanie z pewnością zadają sobie rodzice oraz sami uczniowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat